Haydi Türkiyem Yarı Finale...! [21:45] [ATV]

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Türkiye A Milli Futbol Takımı, EURO 2008 çeyrek finalinde bugün Hırvatistan ile karşı karşıya gelecek. Mücadeleden galip ayrılacak takım yarı finalde Almanya’nın rakibi olacak.

EURO 2008 A Grubu'nu 6 puanla 2. sırada tamamlayan ve çeyrek finale adını yazdıran Türkiye, Avusturya'nın başkenti Viyana'daki Ernst Happel Stadı'nda bu akşam Hırvatistan ile karşılaşacak. TSİ 21.45'te başlayacak maçı İtalyan hakem Roberto Rosetti yönetecek.Karşılaşmadan galip ayrılacak olan takım, 25 Haziran Çarşamba günü yapılacak yarı final maçında, Almanya ile finale kalma mücadelesi verecek.

Resim

Gruplarda sakat oyuncuların çokluğu nedeniyle sıkıntı yaşayan A Milli Takım'da, Servet Çetin'in Hırvatistan karşısında forma giyemeyeceği açıklandı. Ay-yıldızlılarda ayrıca sakatlıkları süren Emre Güngör, Emre Belözoğlu ve Tümer Metin ile cezalı olan Volkan ile Aurelio da bu önemli maçta oynayamayacaklar.

MUHTEMEL 11

Teknik direktör Fatih Terim'in Hırvatistan karşısında Rüştü, Sabri, Gökhan Zan, Emre Aşık, Hakan Balta, Hamit, Mehmet Topal, Arda, Colin Kazım, Tuncay ve Nihat'tan oluşan ilk 11'e şans vermesi bekleniyor.

YÖNETİCİ YORUMU: Bugün alınacak bir galibiyet Türk Futbol tarihi açısından çok önemli bir olay olur. Dünya Kupası 3.'lüğümüzden sonraki en büyük başarımız olur... Umarım da öyle olacak...

Sakatlar ve cezalılar beni düşündürüyor... Emre, Servet ve Aurelio neredeyse takımın belkemiği olan oyuncular... Umarım eksikliklerini hissetmeyiz...

BAŞARILAR TÜRKİYEM. DUALARIMIZ VE KALBİMİZ SENİNLE...![/font]

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

:turkce: Dualarımızla izleyeceğimiz bir maç... :!:
Tüm kalbimiz onlarla...
Haydi Türkiyem.... :turkce: :turkce: :turkce:

Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

allahın izniyle bu maçıda alırızda bu maçı alırsak yarı finalde almanya karşısında eminim çok zorlanırız ben şahsen yarı finalde portekizi tercih ederdim çünkü portekiz hangi admları olursa olsun portekiz almanyadan güçlü değil belki hırvatlar almanyayı devirdi ama almanya yine almanyadır sonuçta eğer bu maçı geçersek bundan 10 kat daha zor bi maça çıkacağımızı düşünüyorum ben

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen büşra »

:turkce:
haydi Türkiye"M zafere