Milliler evinde yenişemedi... [ Türkiye 1-1 Belçika ]

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

A Milli Takımımız, 2010 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'taki ikinci maçında Belçika ile karşı karşıya geldi. İlk yarıda Sonck'un golüne engel olamayan Milliler, ikinci yarıda Emre'nin penaltısıyla beraberliğe razı oldu.

A Milli Futbol Takımımız, 2010 Dünya Kupası Avrupa elemeleri 5. Grup ikinci maçında Belçika ile 1-1 berabere kaldı. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda ilk yarısı Belçika'nın 1-0'lik üstünlüğü ile sona eren karşılaşmada konuk takımın golü 31. dakikada Sonck'tan gelirken, Milli Takımımız'ın bu gole yanıtı penaltı vuruşundan 74. dakikada Emre Belözoğlu ile geldi.

Uzun boylu Belçika savunması karşısında pozisyon bulmakta zorlanan Milli Takımımız, bu beraberliğin ardından puanını 4'e yükseltti. Gruptaki ilk maçında Estonya'yı 3-2 mağlup eden Belçika da bu beraberlik ile puanını 4'e çıkardı.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Re: Milliler evinde yenişemedi... [ Türkiye 1-1 Belçika ]

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Ara ara güzel organizasyonlar yapsakta genel itibariyle iyi oynamadık ama yinede kazanmaya yeticek futbolu oynadığımızı düşünüyorum. kazanamadık sağlık olsun önümüzde 8 maçımız var bu gruptan çıkacağımıza inanıyorum.

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

İnşallah...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Biz zora gelmeyince oynamıyoruz... Millet İspanya'dan korkuyor ama ben grubun kapalı kutu takımlarından korkuyorum.

Biz biz gibi oynasak İspanya karşısında mükemmel bir futbol ortaya koyabiliriz. Neden maçın sonra 15 dk.'sında oynadığımız futbolu 90 dk.'ya yaymayı düşünmüyoruz anlamıyorum. İlla gol yiyeceğiz ki öyle ateşlenelim...

Belçika defansı beklediğimden çok daha iyiydi... Ama sahanın en iyisi hakemlerdi bana göre... Yanlış karar yok denecek kadar azdı...

Mevlüte değinmeden edemeyecem... Her zaman demişimdir;

Koskoca bir 0...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim