100% 7/24 SAAT CANLI LİG TV (SADECE BU SİTEYE ÖZEL)

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
burakkaralar
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen burakkaralar »

Arkadaşlar Son günlerde Artan Lig tv izleme sitelerine Fazla Güven Olmamaktadır Çünkü Donma , Maç yayınlamama gibi bahanelerle Kullanıcılara Reklamlarına tıklamaları için teşivik ettiriyorlar vs...

Ben Size Lig Tv izlemek için En iyi Sitelerden Bir olan Duello Sitesini Tanıtıcam.
Arkadaşlar bir defa hiç bir güvensizliğiniz olmasın çünkü bu Siteye En İyi Kanallar Konulmaktadır.(justin.tv,mogulustv gibi) en iyi sitelerden yayın alınmaktadır. Ayrıca 4 Farklı kanaldan Hizmet verilmektedir. Ayrıca sitemizde yardım alabileceğiniz Chat sayfası bulunmaktadır.

İzlemek İçin Buraya Tıklayın
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
dmt
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen dmt »

Foruma yeni üye oldum,ancak forumu şuan kullanamıyorum,forumgiriş bölümü nerede futbolla ilgili lingler nerede bulamıyorum.Maç günümü lingler veriliyor nasıl faydalanacağım lütfen bana biri bilgi versin.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dmt yazdı:Foruma yeni üye oldum,ancak forumu şuan kullanamıyorum,forumgiriş bölümü nerede futbolla ilgili lingler nerede bulamıyorum.Maç günümü lingler veriliyor nasıl faydalanacağım lütfen bana biri bilgi versin.

Arkadaşım öncelikle hoşgeldin... :slm:

Forumun giriş sayfasına logomuzu tıklayarak ulaşabilirsin.
Aynı şekilde anasayfa aşağılara doğru ilerlediğinde de futbolla ilgili bölümümüzü görebilirsin.

Şayet forum kullanımında yeni isen bu başlığı okumanı tavsiye ederim;
http://www.aktuelbilgi.net/faq.php
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim