Denizli'den 'köstebek' tepkisi

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Denizli'den 'köstebek' tepkisi

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Resim
Mustafa Denizli bugün antrenman öncesi futbolcularına basında çıkan haberlerle ilgili bir konuşma yaptı.
"Önümüzdeki 4 maçı da alıp şampiyon olacağız" diyen Denizli sözlerini şöyle sürdürdü:
"Aranızdaki köstebeğe sesleniyorum, benim maçtan sonra yaptığım açıklamayı basın mensuplarına sızdırdınız. Bu yakışmıyor. Ben 'Gelecek sene Beşiktaş'ta olmayacağım' diye bir şey söylemedim. Ben sadece 4 maçı kazanacağız ve şampiyon olacağız diyerek iddiamı ortaya koydum." dedi.
DENİZLİ'NİN RESMİ WEB SİTESİNDEN YAPTIĞI AÇIKLAMA İSE ŞÖYLE
“Her zaman olduğu gibi yaptığım konuşmanın ve kullandığım ifadelerin arkasındayım. Ben takımımla yaptığım toplantıda, 'Lig öyle bir noktaya geldi ki, artık bizim için puan kaybetmek söz konusu bile olmamalı. Size son derece iddialı bir şekilde söylüyorum ki, önümüzdeki kalan maçlarımızı kazandığımız takdirde biz şampiyon olacağız. Eğer önümüzdeki 4 maçı kazanıp da şampiyon olamazsak ben bu mesleği bırakırım' dedim.”

Kendisinin ne kadar iddialı bir teknik direktör olduğunu tüm kamuoyunun iyi bildiğini dile getiren tecrübeli teknik adam, “Buradaki 'bırakırım' ifadesi asla takımıma ve kulübüme yönelik bir söylem değil, ortaya koyduğum iddianın nitelik kazanmasıdır. Hayatı boyunca iddialı konuşan bir teknik adam olarak kullandığım ifadeler bu şekildedir. 'Seneye yokum' diye bir ifade kullanmam söz konusu değildir, aksine aynen varım” ifadelerini kullandı.