Vestel Manisaspor sizce Ligin 5. büyüğü olup, şampiyonluk el

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

VSaBaH yazdı:
$EI-IZAI)E yazdı:
VSaBaH yazdı:
Koskoca Vestel'in sahibi parayı çarçur edip oyuncu alcak öyle mi?? Parayı öyle har vurup harman savursaydı. O holdingi kuramazdı.. Vestel bana göre sürpriz bir takım.. Geçen sene de İstanbul ilk beşde başladı. Şu an 2. ligde...

V.Manisa'nın transfer bütçesi olarak 30 milyon YTL ayırdığını bilimeden bunları söyledin sanırım.

Sende Fenerin bu sene transfere 48 milyon $ (YTL değil dikkatini çekerim) ayırdığını ve bu bütçenin büyük bir bölümünü kullandığını bilmeden söyledin sanırım...

Hem bütçe ayırmak o kadar önemli değil bunun ne kadarını harcamış. Onu söyle bana..Fner nereye mi harcadı..Kezman, Edu,Lugano,Deivid... diğer transferlerin lafını bile etmiyorum..

Gerçi harcadığı veya ayırdığı transfer bütçesiyle başarının fazla alakası yok ama sana göre öyleyse işte hodrimeydan....

Sen neden bahsediyosun. Ben sana fb'nin transfer bütçesinden mi bahsettim. Sen bana ''Koskoca Vestel'in sahibi parayı çarçur edip oyuncu alcak öyle mi?? Parayı öyle har vurup harman savursaydı. O holdingi kuramazdı.. '' dedin . Bende sana V.Manisa'nın 30 milyon ayırdığını söyledim. Şimdi soruyorum sana FB 'nin transfer bütçesinin ne alakası var . Bu ne perhiz bu ne lahana ...gelmişin bana Kezman, Edu,Lugano,Deivid den bahsediyosun

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mr_Fantastic yazdı:istanbulspor küme düştüğünde hala uzanların elindeydi, daha tmsf istanbulspora eel koymamıştı, hadi istanbulsporu geçelim ya adanaspor, yani para herşey demek değil güçlü trnasfer bütçesi, güçlü kadrosu olabilir, ama şampiyonluk için lobi de lazım beşikaş, fenerbahçe, galatasaray gibi klüplerin ki gibi lobisinin olması imkansız ve aynı zaman da yine bu saydığım klüpler gibi bütçeleri de yok

istanbulspor küme düştüğünde uzanların elindeyde değildi

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

hala aynı şeyleri tekrar edip duruyosun, mesajlarımızın işine gelen bölümleri hakkında yorum yapıyosun

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

sen önce kendine bak. Mesajın neresi hakkında yorum yapacağımıda sana soracak değilim.

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

$EI-IZAI)E yazdı:sen önce kendine bak. Mesajın neresi hakkında yorum yapacağımıda sana soracak değilim.
şimdide sataşmaya geçtik, bravo =D> =D> =D> =D> =D>
sen bildiğini okumaya devam et, at tut

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Burda bana artislik havaları taslamaya baslama...
Yürrü be koçum kim tutar seni.... hep böyle devam et...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

$EI-IZAI)E yazdı:
VSaBaH yazdı:
$EI-IZAI)E yazdı:
V.Manisa'nın transfer bütçesi olarak 30 milyon YTL ayırdığını bilimeden bunları söyledin sanırım.

Sende Fenerin bu sene transfere 48 milyon $ (YTL değil dikkatini çekerim) ayırdığını ve bu bütçenin büyük bir bölümünü kullandığını bilmeden söyledin sanırım...

Hem bütçe ayırmak o kadar önemli değil bunun ne kadarını harcamış. Onu söyle bana..Fner nereye mi harcadı..Kezman, Edu,Lugano,Deivid... diğer transferlerin lafını bile etmiyorum..

Gerçi harcadığı veya ayırdığı transfer bütçesiyle başarının fazla alakası yok ama sana göre öyleyse işte hodrimeydan....

Sen neden bahsediyosun. Ben sana fb'nin transfer bütçesinden mi bahsettim. Sen bana ''Koskoca Vestel'in sahibi parayı çarçur edip oyuncu alcak öyle mi?? Parayı öyle har vurup harman savursaydı. O holdingi kuramazdı.. '' dedin . Bende sana V.Manisa'nın 30 milyon ayırdığını söyledim. Şimdi soruyorum sana FB 'nin transfer bütçesinin ne alakası var . Bu ne perhiz bu ne lahana ...gelmişin bana Kezman, Edu,Lugano,Deivid den bahsediyosun

Ne laka olur mu??? ARENA para olmazsa o iş olmaz dedi.. Sen de para var o halde olur demek istemedin mi??

E tamam işte Fenerda o paranın babası var. Eğer şampiyonluğu parayla kıyaslarsan Vestel safdışı demek istedim..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

$EI-IZAI)E yazdı:Burda bana artislik havaları taslamaya baslama...
Yürrü be koçum kim tutar seni.... hep böyle devam et...

Ne yapmak istiyorsun bilmiyorum ama yeter bak nerden nereye geldik.... Eğer tartışmak istiyorsan işte msn gel oraya...

[email protected]

Adminin seni de bekliyorum.. Nasıl olsa üçümüzde Beşiktaşlıyız.. Herkesin kendi takımını tutma gibi bir vaziyet olmaz....
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim