PERFECT STROM

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
The_Maestro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

PERFECT STROM

Mesaj gönderen The_Maestro »

AVNİ AKERDE KEMENÇE ŞENLİĞİ...

Dün akşamki önemli derbide Trabzonspor, Galatasaray'ı çimlere gömdü:3-1
Baştan sona mükemmele yakın bir futbol sergileyen Bordo-Mavililer galibiyeti hakeden taraftı.

Resim

Şampiyonlar Ligi'ndeki kritik Liverpool maçı öncesi önemli bir sınava çıkan Cimbom 'Karadeniz Fırtınasına' tutuldu.İlk 18 dk iki gol birden yiyen Sarı-Kırmızılı ekip Hakan Şükür'ün bu sezon attığı ilk golüyle farkı bire indirsede,son haftaların formda ismi Ersen Martin'i durduramayınca sahadan yenik ayrıldı.

Trabzonspor ise aldığı bu galibiyetle UEFA kupası rövanş maçı (Osasuna-İspanya) öncesi büyük moral buldu.Trabzonspor,maç sonu haklı sevinç yaşarken;Galatasaray cephesinde ise hüzün ve Gerets için çalan tehlike çanlarının sesleri vardı...

[/img]

Kullanıcı avatarı
genetic
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen genetic »

YAŞA BRAVO TRABZON....... BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ...
DÜŞMANIMIN DÜŞMANI BENİM DOSTUMDUR!!!! :alright:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

genetic yazdı:YAŞA BRAVO TRABZON....... BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ...
DÜŞMANIMIN DÜŞMANI BENİM DOSTUMDUR!!!! :alright:

genetic gördüğüme göre bayağı fanatiksin.. Yalnız Avrupa'da Galatasaray'a karşı tutumun nasıl?? Orda da aynı düşünmüyorsundur umarım. Ben hem Fener hem de Galatasaray için Avrupa'da Beşiktaşa yaptığım desteğin aynısını yaparım...

İnşallah sen de böylesindir...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim