Papİla HakemlİĞİ Birakti..

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Papİla HakemlİĞİ Birakti..

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

FIFA listesinden çıkarılan Cem Papila, hakemliği bırakma kararı aldı.. Bu kararını Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulcu'ya sözlü olarak ilettiğini belirten Papila, yazılı olarak da yarın kararını sunacağını söyledi..
1 Ekim 2006, 15:37
Advertisement

Papila, Merkez Hakem Kurulu Başkanı'na hakemliği bıraktığına yönelik sözlü bilgi verdiğini, yazılı olarak ta yarın kararını sunacağını söyledi.

İstifasıyla ilgili basın toplantısı şeklinde açıklamalarda bulunmasının söz konusu olmadığını anlatan Papila, şöyle konuştu:
''Her zaman hedefli hareket eden biriyim, hedeflerim de vardı. Beklentilerim, FIFA'da yükselmekti. Bir kademe yükselmiştim, dördüncü kademeye yükselmeyi hedeflerken böyle bir karar alındı. Ben de hedef kalmayınca istifa etmeyi uygun gördüm. FIFA listesinden çıkartılmam benim açımdan sürpriz olmadı, özel sebeplerden dolayı böyle bir kararın alınacağını tahmin ediyordum. Spor hukukçusu veya spor adamı olarak bu camianın içinde kalmak istiyorum. Camia derken de spor camiasını kastediyorum. Kısmet olursa ileri ki günlerde gözlemcilik gibi düşüncem var.''

ajansspor.com

ResimResim

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

hakem dünyası (çok afedersiniz) bir -şerefsiz- den daha kurtuldu...

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

çok iyi oldu

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Aslında iyi bir hakemdi ama bilmiyorumniye maçlarda böyle hareketler yapıyor... FIFA kokartı boışuna verilmedi ona.. İşinibiliyor ama yapmıyor maalesef..

Ben tam olarak iyi oldu diyemeyeceğim....
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

abi tartışma çıkmasın diye bu konuyu devam ettiriyorum....

Ama çok şaibeli bi hakem daha hakemliği bıraktı...

Darısı Selçuk DERELİ ve diğerlerinin başına...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ARENA yazdı:abi tartışma çıkmasın diye bu konuyu devam ettiriyorum....

Ama çok şaibeli bi hakem daha hakemliği bıraktı...

Darısı Selçuk DERELİ ve diğerlerinin başına...

Yok ARENA ben sana hak veriyorum. Ama onun da iyi bir hakemo lduğunu biliyorum.. Ha şaibe yapıyo mu?? Birçok maçta sait olduk hepimiz ama ben o adamın iyi bir hakem bilgisine sahip olduğunu herkesle tartışırım...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

en iyi şaibeyi hakemliği en iyi bilen yapar zaten...

Tüm kuralları bilen eksik yanlarını da bilir...