Zinedine Zidane barışı reddetti

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Zinedine Zidane barışı reddetti

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Almanya 2006 Dünya Kupası finalinde İtalya ile Fransa arasında oynanan maçta son dakikalarında ünlü Fransız oyuncu Zinedine Zidane'dan kafa yiyen İtalyan milli oyuncu Marco Materazzi, "Zidane barışmayı reddediyor" dedi.

Olay sonrasında sessiz kalıp gelişmeleri takip ettiğini belirten Materazzi, kendisi hakkında doğru ifadeleri kullanmayanların, bunun karşılığını tazminat olarak ödeyeceklerini söyledi. Fransa Milli Takım Teknik Direktörü Raymond Domenech'in kendisini hatalı olmakla suçladığını dile getiren Materazzi, "Ama ben olanlar hakkında daha fazla düşünmeyip kendimi yine oynamaya verdim. Zidane ile barış yapmak için de bütün yolları denedim. Ancak artık teslim olmak üzereyim. Ben en kısa zamanda barış yapmaya hazırdım. Ama şimdi yeter. Zidane barışı reddediyor. Ben de yeni bir girişimde bulunmak niyetinde değilim" diye konuştu.

LANETLİ ŞAMPİYONLUK

Materazzi ayrıca, ülkedeki futbol skandalının ardından Juventus, Milan, Lazio ve Fiorentina'nın ceza almasıyla geçen yılın şampiyonu ilan edilen İnter'e, bu ünvanın uğursuzluk getirdiğini söyledi. Materazzi, "Lanetli şampiyonluk. Bize şampiyonluğu verdiler ama herkes bize karşı.Şampiyonluğu gerçekten alarak, son 17 yıllık bekleyişi sona erdirmek istiyoruz" dedi.

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

bende Zidane'nın yerinde olsam bende barışmazdım

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

bence Zidane son maçında öyle konuşmamalıydı...tahrik etti Materazzi'yi...yani artistlik yapmanın anlamı yoktu...noldu sonuçta Zidane 3 maç halı sahalardan men edildi...ama şu da var Materazzi'nin yaptığını da tasvip etmiyorum...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Adam o kadar sinirlenmese kendinin ve Fransa'nın en önemli maçlarından birinde gidipte kafa atıp kırmızı kart görmezdi..

Ben Zidane a ilk başlarda biraz kızmıştım ama şimdi sonuna kadar hak veriyorum..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

ben başından beridir zidane öle yok yere yapmaz die illa bişi yapmıştır die aynende öle oldu 3 maç ceza aldı ama zaten adam dünya kupasından sonra futbolu bıraktı

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Abi en büyük futbolculardan birsin, futbolu bırakmana dakikalar kalmış, materazzi gibi insan hayvanı bi herif gelip kıskardeşine küfür ediyo, sen de bu yüzden hem finali kaçırıyorsun, hem penaltı atmıyorsun, hem cezza alıyorsun...

Ben olsam kafa değil uçan tekme atar bir de üstüne basardım...
Hala da barış istiyorsa :punch: