[color=red]Kovulana kadar burdayım [/color]

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

[color=red]Kovulana kadar burdayım [/color]

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

Kovulana kadar burdayım
Teknik Direktör Ziya Doğan, istifa ettiği şeklinde çıkan söylentilere tepki gösterip, 'Yönetim kurulu kovmadığı müddetçe Trabzonspor'dan ayrılmayacağım, istifa etmeyeceğim' dedi. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adlı bir site kurduğunu ve bundan sonra bu site ile trabzonspor.org'dan açıklama yapacağını ifade eden Doğan, 'Yalan haberler ile oyuncularım meşgul ediliyor. Bunlar genç oyuncular, sahada verdikleri verime, ayaklarına bakıldığı bir ortamda, çok sağlıklı bir ortam yok' diye konuştu. Doğan, Szmykowiak ve Celaleddin'in kadro dışı bırakıldığı şeklinde çıkan haberler üzerine iki futbolcunun kendisi ile görüşmek istediğini belirterek, 'Kızdım. Kadro dışı bırakmak istersem ben bırakırım. Yönetim kurulu etik değerler haricinde kadro dışı bırakmaz' dedi. Gönderilecek futbolcular hakkında yönetime rapor vermediğini de ifade eden Ziya Doğan, Trabzonspor'un devrim yapmış, 6 kere şampiyonluklar yaşamış bir camia olduğunu hatırlatıp, 'Trabzon'da basit şeyler engellendiği zaman ligde başarılı olmak çok kolay, Avrupa'da bile önemli takım oluruz' diye konuştu.