9 Futbolcu gönderildi, 6 futbolcu geldi...

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

9 Futbolcu gönderildi, 6 futbolcu geldi...

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Türkiye 2. Futbol Ligi 4. Klasman Grubu takımlarından Tokatspor, 6 futbolcu ile sözleşme imzalandı.

Büyük Tokat Oteli'nde düzenlenen imza töreninde Tokatspor; Uşakspor'dan Erol, Sercan ve Tuncay, Eskişehirspor'dan Kaleci Gürkan ve Ali ile Marmarisspor'dan Kadir'i renklerine bağladı. Tokatspor Kulübü Başkanı Erkan Kapıcıoğlu, ilk yarı sonucunda 9 futbolcu ile yollarını ayırdıklarını ve bunun yerine Lig A tecrübesi olan futbolcuları kadrolarına kattıklarını söyledi.

Kapıcıoğlu, transferde bir forvet oyuncusu ile görüşmelere devam ettiklerini ifade ederek, "Tokatspor'un şuandaki konumu kimseyi memnun edecek durumda değil. Hem o konumdan uzaklaşmak hem de seneye hedefli bir takımın kurulması için bu arkadaşlarımızla anlaşmaya vardık.

Hepimizin ortak görüşü opsiyonlu olarak sezon sonunda kendileriyle yeniden anlaşmaya varmak. Seneye mutlak Lig A hedefi olan bir takım kuracağımız için onları bırakma niyetinde değiliz" dedi.

Teknik direktör Behiç Funda ise yapılan transferlerle eksik olan mevkilere takviye yaptıklarını belirterek, "Bu aldığımız oyuncular için hepsine kefilim. Ben daha önce hemen hepsiyle çalıştım. Yönetimi de yapılan transferlerdeki isteklerimi yaptıkları için teşekkür ediyorum" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından futbolcular sözleşmelerini imza attı