Emre Belözoğlu suçsuz bulundu!!!

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

İngiltere Futbol Federasyonu Disipilin Kurulu, hakkında ırkçılık suçlamaları bulunan Emre Bölezoğlu'nun suçsuz bulunduğunu açıkladı.

Komisyon, varolan bütün kanıtları inceledikten sonra standart değerlendirme kuralları çerçevesinde FA ve Newcastle United'la da anlaşmaya vararak suçu ispat edemedi.
12 Ocak'ta ırkçılık suçundan yargılanan Emre, suçlamaları reddetmişti.

"Irkçı bir insan değilim"
Milli Futbolcu Emre Belözoğlu, İngiltere´de kendisine yöneltilen, 'Irkçılık' suçlamasında beraat etmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Emre, yaptığı açıklamada, 'Bu suçlama ile yargılanıp beraat ettim ve bundan dolayı çok mutluyum. Ben, ırkçı bir insan değilim ve ırkçılığı her zaman lanetlerim' dedi.

İngiltere Futbol Federasyonu´na (FA), duruşmayı adil bir biçimde yürüttükleri için teşekkür eden Emre, 'Son iki ay benim için çok zor geçti. Artık tek düşüncem mesleğime devam etmek. Bu yaşananlar sırasında Türk milletinden aldığım destekten dolayı, çok teşekkür ederim' diye konuştu.

Milli Takım kampına katılacak
Emre Belözoğlu, (A) Milli Futbol Takımı kampına katılmak üzere, bu gece yarısı KLM Hava Yolları ile İstanbul'a gelecek.

YÖNETİCİ YORUMU: Nasıl oldu da böyle tarafsız bir karar aldılar hayret valla.. Hiç beklemezdim İngilizlerden. Gerçi olan oldu Emre'nin adını kirlettiler yok yere..

Fatih Hoca çok doğru söylemiş.. ASIL IRKÇILIK EMRE'YE YAPILIYOR...!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim