Yunanistan'a Futbol ve Insanlık Dersi [Yun 1-4 Tur]

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Yunanistan'a Futbol ve Insanlık Dersi [Yun 1-4 Tur]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yunanistan'a Futbol ve Insanlık Dersi
YUNANİSTAN 1 - 4 TÜRKİYE
Resim
Yunanistan'a tarihi bir ders verdik. Zaferin önemi; Komşu yarın Osmanlı'dan bağımsızlığını kazandığı 25 Mart bayramını hüsranla kutlayacak. Euro 2008 eleme maçında Turkiye, Yunanistan'ı Atina'da 4-1 mağlup etti.

Euro 2008 eleme maçında Turkiye, Yunanistan'ı Atina'da 4-1 mağlup etti. İlk dakikalarda oyunu Türk Milli Takımı'nın yarı alanına yıkan ev sahibi takım, 4'üncü dakikada gole kavuştu.
Türkiye'nin beraberlik golü 27'nci dakikada Tuncay'dan geldi. A Milliler 55'inci dakikada Gökhan Ünal'ın golüyle skor üstünlüğünü ele geçirdi: 2-1
70'inci dakikada Tümer 3'üncü gole imza atarken, maç skorunu getiren 4'üncü gol 81'inci dakikada Gökdeniz'den geldi.

Slogan ve pankartlar
Maç öncesi ulusal marşlar okunurken, bir grup Yunan fanatik "Yunanistan’ın başkenti İstanbul’dur" yazılı pankartın yanı sıra Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret içeren bir pankart açtı.

Resim

Stat doldu taştı
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu’nda, Yunanistan ile Türkiye A Milli Futbol Takımları arasında yapılan karşılaşmaya Yunan seyirciler büyük ilgi gösterdi. Karşılaşmanın oynandığı 33 bin kişilik Georgios Karaiskaki Stadı’nın tribünlerini saatler öncesinden dolduran Yunan seyirciler, coşkulu tezahüratlarla takımlarına destek verdiler.

Resim

Devrenin son 20 dakikalık bölümünde ise Türk Milli Takımı daha fazla rakip yarı alanda görünmeye başladı. Bunun sonucunda ay-yıldızlı takım, rakip kalede önemli pozisyonlar bulurken, bunlardan birini Tuncay'la gole çevirmeyi başardı ve ilk yarıyı beraberlikle tamamladı.

Dev bayrak açıldı
Maçın başlamasına 20 dakika kala Georgios Karaiskaki Stadı’nda, Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nden gelen yaklaşık 500 taraftar kale arkası tribününde 52 metre boyunda bir Yunan bayrağı açtı. Rum taraftarların açtığı bayrağın, Yunanistan’ın en büyük bayrağı olduğu öğrenildi.

Resim

YÖNETİCİ YORUMU:
Helal olsun çocuklar. Herşey için teşekkürler..
Yunanlılara hem vatanınızı, hem milletinizi, hem bayrağınızı hem de MARŞINIZI ezdirmediniz...

Şimdi Yunanlılar açtıkları o pankartları, Kıbrıs Bayraklarını ve Rum Bayraklarını alsınlar da...
Biz böyle bir milletiz işte.. Öyle bir ders verdik ki barbar Yunan milletine onlar bile bu ders karşısında bizi anca alkışlamakla kaldılar...

Yönetici vasfında olmasam ben onlara bir tezahürat yapardım ama bana yakışmaz.. (Fincan Meselesi :D )
En son VSaBaH tarafından 25 Mar 2007 [ 00:57 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Görüntü çok kötü ama yine de izlemeye değer..Kendim çektim..TARİHİ ZAFERİN SON DAKİKALARI....

[youtube][/youtube]

Grubumuzdaki diğer önemli maçta Bosna Hersek deplasmanda Norveçi 2-1 yendi.. :hoba:

İŞTE AVRUPA ŞAMPİYONASI C GRUBUNDA SON DURUM
Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Daha ne olsun helal olsun derim başka bişey demem..spikerin yaptığı bii açıklama vardı diğer takımlar Yunanistan gol pozisyonu bile yaratamazken biz 4 gol attık diye..Volkana yaptıklarından dolayı cezayı yediler..!!

Teşekküerler MiLLiTaKıM =D>

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

İYİ BAYRAMLAR KOMŞİResim

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

Milli takımımızı tebrik ediyorum.Bizleri gururlandıkları için ve Yunan'a karşi ezik bırakmadıkları için çook mutluyum ve teşekkür ediyorum.

Umarım yunanlar derslerini almışlardır... :)

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
En son DMücahit tarafından 25 Mar 2007 [ 12:35 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

DMücahit yazdı:Milli takımımızı tebrik ediyorum.Bizleri gururlandıkları için ve yunana (küçük yazdım çünkü cins isim) karşi ezik bırakmadıkları için çook mutluyum ve teşekkür ediyorum.

Umarım yunanlar derslerini almışlardır... :)

DMücahit, tamam seni anlayabiliyorum. Yunanlılar bize dün çok saygısızlık yaptılar ama sen şimdi Yunan kelimesinin baş harfini küçük harfle yazarak onlara değil güzel Türkçemize zarar vermiş olmuyor musun?

Sonuçta senin Yunan kelimesini küçük harfle yazman onlara birşey kaybettirmez, aksine Türkçemize zarar verir..Çünkü sen ne kadar istemesen de Yunan kelimesi özel bir isimdir..

Umarım Anlatabilmişimdir... ;)
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

Kendime gelmemi sağladın insan sinirlendimi ne yapacağını bilemiyor..!! :(

ARKADAŞLAR HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLERİM

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »