Yunanistan Maçı'ndaki grur tabloları (bitmek bilmiyor...)

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

klip benim değil yaw, ama yapanın ellerine sağlık...

Tebrik için sağol...

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

rica ederim abim

Tmm abi biliyorum yapan harika yapmış ekleyen sende olduğuna göre emeğine sağlık dedim ;)

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Dakika 94: Türk takımı alkışlanıyor. Futbol tarihimizin karanlık bir sayfasında tek ak çizgi.

=D> =D> =D> =D> =D>

Resim

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

tamadır resimler de gelmiş

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Alman hakemden Millilerimize övgü

Maç öncesi Rehagel'in Almanya'dan arkadaşı şeklinde tedirginlik duyulan Yunanistan maçının hakemi Wolfang Milli kramponlarımıza övgüler yağdırdı...

Resim

Enerjinize hayran kaldım
Ay yıldızlı ekibimizde her futbolcunun görevini eksiksiz yaptığını belirten Alman hakem, "Oyuncularınızın hepsi maç boyunca inanılmaz efor sarfetti. Bu özelliğinize sadece ben değil, Yunan futbolcular da hayran kaldı" dedi.
Yunanistan-Türkiye maçında sahanın en başarılı isimlerinden biri de Alman hakem Wolfgang Stark’tı. Karaiskaki Stadı’nın tribünlerini hınca hınç dolduran Yunan seyircilerin çılgınca tezahüratlarına rağmen etki altında kalmayan Stark, mükemmel bir yönetim gösterdi. Karşılaşmadan sonra Atina’nın ünlü Dourabeis balık lokantasında arkadaşımız İsmail Er’in maçla ilgili sorularını yanıtlayan Alman hakem Stark, Milli Takımımız’ı çok beğendiğini söyledi. Ay yıldızlı ekibimizin kusursuz çalışan bir makine gibi olduğunu ifade eden Stark, şöyle konuştu:

Herkes görevini yaptı
"Türk Milli Takımı’nda herkes görevini eksiksiz yaptı. Özellikle oyuncularınızın enerjisine hayran kaldığımı belirtmeliyim. Hepsi maç boyunca inanılmaz efor sarfettiler. Bu enerjinize Yunan oyuncular bile hayran kaldı. Sizde en çok beğendiğim oyuncular Aurelio, Hakan Şükür, kaleci Volkan ve Gökdeniz’di. Aurelio sahanın her tarafına koştu. Hakan Şükür’ü inanın eskisinden daha iyi buldum. Gol atamadı ama Yunan savunmacıları üzerine çekerek, diğer takım arkadaşlarının önünü açtı. Kaleciniz Volkan çok yetenekli. Gökdeniz’i de attığı süper gol nedeniyle beğendim. Hakikaten çok iyi bir takımsınız. Eksikleriniz tabii ki var. Ama, şu ana kadar maçlarını yönettiğim milli takımlar içinde en iyilerinden birisiniz."

Nikopolidis’i takdir ettim
Yunan taraftarların maçta çıkardığı olaylarla ilgili sorumuz üzerine Stark, "Bu konuya değinmek istemiyorum. Biz sahada ne gördüysek raporlarımıza yazdık. Şiddet gösterileri tabii ki hoş değil ama maçta çok takdirle izlediğim bazı olaylar da oldu. Mesela Yunanistan kalecisi Nikopolidis maçtan önce Türkiye’nin ulusal marşını ıslıklayan seyircilerini elleriyle sus işareti yaparak susturdu" diye konuştu.

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Çıkmak istedi, tarihe geçti

Yunanistan karşısında ikinci golü atan Gökhan Ünal'ın, bu pozisyon gelişmeden 10 saniye önce Teknik Direktör Fatih Terim'e oyundan çıkmak için işaret yaptığı belirtildi...

Resim

Çıkmak istedi 550. golü attı
Arka adalesindeki sakatlık nedeniyle oynayıp oynamayacağı maç günü belli olan Gökhan'ın, özellikle ikinci yarıda ağrılarının artması nedeniyle saha içinde büyük sıkıntı çektiği öğrenildi. Ancak Kayserisporlu futbolcu, attığı golle Türk Milli Takımı'nın 84 yıllık tarihindeki 550. golü kaydetti. Yunanistan karşısında 6. kez (A) Milli formayı giyen geçen yılın "Gol Kralı" Gökhan, ay-yıldızlı forma altında ikinci kez gol sevinci yaşadı.
Türkiye'nin tarihindeki ilk golünü Zeki Rıza Sporel, 100. golünü Mustafa Ertan, 200. golünü Osman Arpacıoğlu, 300. golünü Uğur Tütüneker, 400. golünü Sergen Yalçın, 500. golünü de Fatih Tekke atmıştı.

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Norveç, Milli takımdan çekiniyor

Atina zaferi Norveç'in gözünü korkuttu. Norveç Teknik Direktörü Hareide Çarşamba günü oynanılacak maçın Norveç'in en zor karşılaşması olduğunu açıkladı...

Resim

Atina zaferi Norveç'in gözünü korkuttu!
Norveç A Milli Takım Teknik Direktörü Age Hareide, gruptaki en zor maçlarını Türkiye ile oynayacaklarını söyledi. Hareide, "Gruptaki en zor maçımızı Türkiye ile yapacağız. Çarşamba günü oynayacağımız maçta da Türkiye'yi favori olarak görüyorum." dedi.

Norveç Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Mette Hammersland da Türkiye maçının çok zor geçeceğini ifade etti. Norveç liginin tatil olması nedeniyle futbolcuların maç eksiği olduğuna dikkat çeken Hammersland; ancak İngiliz liginde oynayan John Carew gibi oyuncuların formda olduğunu kaydetti. Carew'in Fenerbahçe'ye transferine yönelik iddialara ilişkin ise Hammersland, "Carew, sözleşmesini daha yeni uzattı. Ayrıca İngiltere'de de ev aldı. Türkiye'ye giderse bu, benim için sürpriz olur. Ancak tabii ki transfer işleri belli olmaz." diye konuştu

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

4'de 4, bir ilk

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri C Grubu'ndaki ilk 4 maçını da kazanarak 12 puanla zirvedeki yerini sağlamlaştıran A Milli Takım, elemeler tarihinde bir ilki gerçekleştirdi.

Resim

Bir ilk yaşandı
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri C Grubu'ndaki ilk 4 maçını da kazanarak 12 puanla zirvedeki yerini sağlamlaştıran A Milli Takım, elemeler tarihinde bir ilki gerçekleştirdi. Ay - Yıldızlı ekibimiz, 1960 yılında başlayan Avrupa Şampiyonası finalleri öncesi elemelerde 13. kez yer alırken, ilk kez, grupta oynadığı ilk 4 maçını da kazanmayı başardı. 2004 yılında Portekiz'de düzenlenen finaller öncesi eleme grubunda ilk 3 maçından galibiyetle ayrılan ay-yıldızlı ekip, 4. maçında İngiltere'ye mağlup olmuştu.