Tuncay'ın Yunanistan'a attığı gol Youtube'da 1 Numara :)

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Tuncay'ın Yunanistan'a attığı gol Youtube'da 1 Numara :)

Mesaj gönderen VSaBaH »

Tuncay'ın Yunanistan'a attığı gol Youtube'da 1 Numara!!!

Resim

Tuncayımızın Yunanlılara attığı gol Arap spikerin anlatımıyla renklenince. YouTube'da en çok izlenen videolar arasına girmeyi başardı..

Arap spiker o kadar seviniyor ki. Golden sonra hatim indiriyor sanırsınız... :D (Son 20 sn. çok dikkat edin kırılacaksınız :D )

[youtube][/youtube]

HELVA HELVA HELVA
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

:lol: ayy koptum ya gülmekten..saolsun bizim kadar sevinmişte..bu arapça nasıl bi dildir yaa adam küfür bile etse mübarek bişiler söölüo gibi gelio..din kardeşi işte nasılda mutlu oldu ..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gerçekten de öyle Fatma..

Ne kadar da tarihte bizi yalnız bıraksalar da, ne kadar da para için bizi başkalarına değişseler de Müslüman olmaları yetiyor..

Yalnız ben Helva mevzusunu çözemedim.. Helva ne demek ki arapça da :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

adminim bunu ben vermiştim yaw, grur tablolarında...

helva demesinin nedeni türklerin helvasının meşhur olması 'Helva gibi gol' :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ARENA, yapma yav.. Ama bunun koymamın sebebi Youtube da 1. olduğunu duyurmam. Aynı değil yani..! :D

Nasıl da kıvırdım ama mevzuyu..!
 !

Resim