N73 oyun?

Cep telefonlarınız içiin uygun uygulamalar hakkında bilgi paylaşımı buradan yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
bilge
Aktif Üye
Aktif Üye

N73 oyun?

Mesaj gönderen bilge »

Nokia N73 için oyun bi de telefonda film izlemek için kurulan programı nerden bulabilirim?bilen arkadaşlar varmı?:)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: N73 oyun?

Mesaj gönderen VSaBaH »

bilge yazdı:Nokia N73 için oyun bi de telefonda film izlemek için kurulan programı nerden bulabilirim?bilen arkadaşlar varmı?:)

Bilge, N73 Symbian destekli bi telefondur onun için symbian destekli (.sis uzantılı) her türlü oyunu çalıştırabilirsin... İşte bazıları;

Film izlemek için ise Lonely Cat Games SmartMovie v3.40 isimli programı öneririm. Bana önerene çok dua etmiştim sendee bana edersin :) Nereden indireceğine gelince... Özel Mesajlarına bi bak bakalım :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

N73 oyun?

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Neden o programı forumda paylaşmadın abi?

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

N73 oyun?

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:Neden o programı forumda paylaşmadın abi?

Valla o zamanki ruh halim nasıldı da böyle yaptım hatırlamıyorum Rahime... :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim