phpBB foruma reklam eklemek

Bu bölümümüzde PHP uzantılı web sayfaları hakkında aradığınıza ulaşabileceksiniz..Kodlar, programlar ve daha niceleri.. Ayrıca bu bölümümüzde PHP forumlar hakkında da sorular sorabilir paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
meyra
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

phpBB foruma reklam eklemek

Mesaj gönderen meyra »

Volkan abi, ben LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!adresinden ücretsiz forum aldım. Bu foruma başlıktan sonra ziyaretçilerin görebileceği şekilde nasıl reklam eklerim?

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresinde verdiğin kodları daha önce görmüştüm. Fakat bu kodları yönetim paneline girip nereye yada nereden yapıştıracağım? Yapıştıracağım kod bölümünü bir türlü bulamadım.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: phpBB foruma reklam eklemek

Mesaj gönderen VSaBaH »

meyra yazdı:Volkan abi, ben LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!adresinden ücretsiz forum aldım. Bu foruma başlıktan sonra ziyaretçilerin görebileceği şekilde nasıl reklam eklerim?

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresinde verdiğin kodları daha önce görmüştüm. Fakat bu kodları yönetim paneline girip nereye yada nereden yapıştıracağım? Yapıştıracağım kod bölümünü bir türlü bulamadım.

Ceren sana şöyle izah edeyim... Normalde ücretsiz olan forumlarda forumun index_body.tpl dosyasına erişime izin verilmiyor.. O yüzden reklam eklemen mümkün mü bilemiyorum...

Yani ücretli bir alanın olsa kendin kontrol edebileceğin için yardımcı olabilirdim ama bahsettiğin forum sistemi hakkında bilgim yok. Oranın yetkilileriyle görüşmende fayda var... İstersen admin kullanıcı adını ve şifreni bana ÖM at bi inceleyim bakayım... ;)

NOT: Birkaç gündür şehir dışındaydım cevabım gecikti kusura bakmayasın...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
meyra
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen meyra »

Rica ederim Volkan abi. ö.m ile gönderdim istediklerini.