Son Başlıklar Modu

Bu bölümümüzde PHP uzantılı web sayfaları hakkında aradığınıza ulaşabileceksiniz..Kodlar, programlar ve daha niceleri.. Ayrıca bu bölümümüzde PHP forumlar hakkında da sorular sorabilir paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
serhanorak
Acemi Üye
Acemi Üye

Son Başlıklar Modu

Mesaj gönderen serhanorak »

Öncelikle Merhabalar ;

Bu Forumda Da Gördüğüm Üzerine Son Gönderilen Başlıklar

1 .Bu Modu Buldum Fakat Hep İng Ben ing Den Fazla Anlamamaktayım.. Bu Yuzden Hep Sorun Yaşıorum Türkce Acıklamalı Bir Kurulum Modu bulabilirsen Çok Sevinirim Son Sabah Not: Yapılcagına Dair Kısa Bir Açıklama Da Yazarsan Çok Çok Sevinirim

2. Bundada Temanın Bu Sitede Yapıldıgı Üzere En Üst Bölümleri Tamamen Değiştirilmiştir..

Bunu Ben Kendi Sitemde De Değiştirmek İstiyoyorum Hangi Dosyayı Değiştirmem Lazım Ve Hangi Program Kullanmam Lazım Dreamwawer , Psd Pad Tşk Ler..

3. Bbcode Eklemeleri Ne İşe Yaramaktadır.. !!
Yönetim Panelinden Eklemeler Yapılıyor Ne İşe Yaramktadır..

4.Ftp De Bazı Dosyaları Silememekteyim Bunun Nedeni Nedir Nasıl Silmem Gerekli

Not: Biraz Fazla Oldu Ama Kusra Bakmayınız... Kostebek Forum Sayesinde Öğrenmekteyim..
:D :D
Şimdiden Yardımlarınız İçin Tşk Ederim..

Saygılarımla

İyi Forumlarr ;) ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Son Başlıklar Modu

Mesaj gönderen VSaBaH »

serhanorak yazdı:Öncelikle Merhabalar ;

Bu Forumda Da Gördüğüm Üzerine Son Gönderilen Başlıklar

1 .Bu Modu Buldum Fakat Hep İng Ben ing Den Fazla Anlamamaktayım.. Bu Yuzden Hep Sorun Yaşıorum Türkce Acıklamalı Bir Kurulum Modu bulabilirsen Çok Sevinirim Son Sabah Not: Yapılcagına Dair Kısa Bir Açıklama Da Yazarsan Çok Çok Sevinirim

2. Bundada Temanın Bu Sitede Yapıldıgı Üzere En Üst Bölümleri Tamamen Değiştirilmiştir..

Bunu Ben Kendi Sitemde De Değiştirmek İstiyoyorum Hangi Dosyayı Değiştirmem Lazım Ve Hangi Program Kullanmam Lazım Dreamwawer , Psd Pad Tşk Ler..

3. Bbcode Eklemeleri Ne İşe Yaramaktadır.. !!
Yönetim Panelinden Eklemeler Yapılıyor Ne İşe Yaramktadır..

4.Ftp De Bazı Dosyaları Silememekteyim Bunun Nedeni Nedir Nasıl Silmem Gerekli

Not: Biraz Fazla Oldu Ama Kusra Bakmayınız... Kostebek Forum Sayesinde Öğrenmekteyim..
:D :D
Şimdiden Yardımlarınız İçin Tşk Ederim..

Saygılarımla

İyi Forumlarr ;) ;)

Merhaba,

Arkadaşım aslında sorun değil burada da cevap verebilirim ama eğer sorularını phpBB Türkiye Resmi Sitesi'ne (LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!) yazarsan çok daha fazla kişi tarafından yardım alırsın. Hem ben de o sitede Moderatörüm. Oradan da yardımcı olabilirim.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim