Forum Resim ve İstek

Bu bölümümüzde PHP uzantılı web sayfaları hakkında aradığınıza ulaşabileceksiniz..Kodlar, programlar ve daha niceleri.. Ayrıca bu bölümümüzde PHP forumlar hakkında da sorular sorabilir paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
volkikaptan
Acemi Üye
Acemi Üye

Forum Resim ve İstek

Mesaj gönderen volkikaptan »

forum sayfama adres[/ i m g ]

olarak resim ekleyemiyorum..imza ve yazılarda..

ayrıca bu sitenin avatar altındaki Konum Cinsiyet gibi panoyu nasıl oluşturabileceğimi izah edebilrseniz sevinirim...

vsabah forumumun adresini istedigi icin adresi burada belirtiyorum...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Forum Resim ve İstek

Mesaj gönderen VSaBaH »

Mutlaka ücretli host almalısınız sunucu aşırı kötü durumda ve reklamlar çok can sıkıcı. Resim konusunda sorun yaşanmaması gerekir şayet mod eklemesi yapmamışsanız. Yapmadıysanız sunucudan kaynaklanan bir problem de olabilir. Kısıtlamalar bol olur bu ücretsiz sunucularda...

Konum, cinsiyet bölümünü de modlar yükleyerek yapabilirsiniz. Arama yaparsanız bulabilirsiniz google'da...

Ama tekrar söyleyim iki dakika gezemedim forumunuzda sürekli reklam çıkıyor. Pahalı değil bence ücretli host alınız.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
volkikaptan
Acemi Üye
Acemi Üye

Forum Resim ve İstek

Mesaj gönderen volkikaptan »

haklı olabilrsiniz reklamlar nedense bende hic yok. sag altta tamamen ücretsiz tıkla yazısından haric reklam görmedim.

tşkler bilgilr icin