Ücretli Forum Kurmak İstiyorum.

Bu bölümümüzde PHP uzantılı web sayfaları hakkında aradığınıza ulaşabileceksiniz..Kodlar, programlar ve daha niceleri.. Ayrıca bu bölümümüzde PHP forumlar hakkında da sorular sorabilir paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
volkikaptan
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen volkikaptan »

ücretsiz diye bir host aldım üçkağtçılar bi süre sonra reklam cıkartıyolar..

bukonuda sıkıldım ve kendime ücretli bir adres almak istiyorum..

reklamını verdiginiz kebir host sitesine baktm.. bi alan adı demiş bide bayi 12345 falan bisiler kafam karıştı..

şimdi benim forum dosyalarını atıp düzenlemeler yapabilecegim şey bayi12345 mi oluyo yksa, öbür alan adında www___.com başvurusu m yapcaz ?

vsabah bi bilgilendirirsen sevinirim.. veya yetkili başka birisi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

volkikaptan yazdı:ücretsiz diye bir host aldım üçkağtçılar bi süre sonra reklam cıkartıyolar..

bukonuda sıkıldım ve kendime ücretli bir adres almak istiyorum..

reklamını verdiginiz kebir host sitesine baktm.. bi alan adı demiş bide bayi 12345 falan bisiler kafam karıştı..

şimdi benim forum dosyalarını atıp düzenlemeler yapabilecegim şey bayi12345 mi oluyo yksa, öbür alan adında www___.com başvurusu m yapcaz ?

vsabah bi bilgilendirirsen sevinirim.. veya yetkili başka birisi.

Merhabalar,

Ücretli alan ve alan adı hakkında kısaca bilgi vereyim... Alan (host) dosyalarınızı barındırdığınız yerdir, alan adı (domain) ise LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! şeklindeki adrestir.

Yani ücretli ve reklamsız bir site istiyorsanız size bu konuda yardımcı olabilirim.

Öncelikle aşağıdaki adresimizden bir alan adı seçiniz kendinize;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Daha sonra kendinize uygun bir paket seçiniz;

Alan adı yıllık 20 TL
Alan ise paketine göre değişmekte ancak başlangıç için Ekonomik Paket öneririm. Eğer Ekonomik paket size uygun ise onun ücreti de 25 TL.

45 TL'lik yıllık ücreti aşağıdaki ödeme yollarımızdan birinden gönderebilirsiniz;

Ödeme yaptıktan sonra aşağıdaki Ödeme Bildirim Formu'nu doldurmanızdan en geç 1 gün içinde hesabınız açılacak ve bilgiler gönderilecektir.

Ödeme Bildirim Formu;

Tüm bu bilgilere LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinize...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
KptTURK
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen KptTURK »

volkikaptan benim üyeliğimdir.. ]]

Yardımlar için teşekkür ederim..