Yardım edermisinizz [Çözüldü]

Bu bölümümüzde PHP uzantılı web sayfaları hakkında aradığınıza ulaşabileceksiniz..Kodlar, programlar ve daha niceleri.. Ayrıca bu bölümümüzde PHP forumlar hakkında da sorular sorabilir paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
serious
Acemi Üye
Acemi Üye

Yardım edermisinizz [Çözüldü]

Mesaj gönderen serious »

ben ücretsiz phpbb forumu açtım LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! dan ve siteye kodlarla değişiklikler yapılabilceğini biliyorum rep sistemi, rütbe renklendirme gibi kodları indirdim fakat klasör içindeler o kodları sitede bir yeremi yazacağım yoksa bilgisayrda sitenin yüklü olmasımı lazım yani siteyi ücretsiz açtığım için bazı sınırlamalarmı var bunları öğrenmek istiyorum yardım ederseniz sevinirim site LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yardımlarınızıı bekliyorum :?:

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

eğer ücretsiz forumlardan açtıysan malesef üzgünüm böyle değişiklikler yapamazsın. ama bedava alan veren bir yerden alan alıpta oraya forum kurduysan, bulduğun modlarda install adında bir dosya vardır, o dosya içinde hangi dosyalarda değişiklik yapacağın yazar ftp ye girerek gerekli dosyaları değiştirebilirsin

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Yardım edermisinizz

Mesaj gönderen VSaBaH »

serious yazdı:ben ücretsiz phpbb forumu açtım LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! dan ve siteye kodlarla değişiklikler yapılabilceğini biliyorum rep sistemi, rütbe renklendirme gibi kodları indirdim fakat klasör içindeler o kodları sitede bir yeremi yazacağım yoksa bilgisayrda sitenin yüklü olmasımı lazım yani siteyi ücretsiz açtığım için bazı sınırlamalarmı var bunları öğrenmek istiyorum yardım ederseniz sevinirim site LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yardımlarınızıı bekliyorum :?:

Arkadaşım, öncelikle forumumuza hoşgeldin... Bahsettiğin rütbe renklendirme ve rep sistemi birer MOD dur. Ancak Ücretsiz PhpBB forumlarına Mod yükleme yapamıyorsun maalesef.

Başka yardımcı olabilceğim konu olursa burda yeni başlık açarak sorabilirsin..

YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
serious
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen serious »

çok saolun gerçekten çok kaliteli bir sitesiniz ve hepinize teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için ücretli phpbb nin tam linkini verebilirmisiniz bide arkadaş iphorumdan açmış phpbb ve radyo gibi değişiklikler yapmış onun nasıl olduğunu da söylerseniz tam süper olacak :D

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

phpbb ile ilgili gerekli yardımı LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! dan alabilirsin

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

serious yazdı:çok saolun gerçekten çok kaliteli bir sitesiniz ve hepinize teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için ücretli phpbb nin tam linkini verebilirmisiniz bide arkadaş iphorumdan açmış phpbb ve radyo gibi değişiklikler yapmış onun nasıl olduğunu da söylerseniz tam süper olacak :D

Arkadaşım öncelikle şunu belirtmek isterim.. Ücretli phpbb diye birşey yoktur. Çünkü phpBB ücretsiz dağıtılan bir pakettir..
Eğer ücretsiz phpBB sitelerden kurtulmak istiyorsan kendine ücretli bir host ve alan adı almalısın.. Sonra bunun içine ücretsiz olarak dağıtılan phpBB yi yüklemelisin..

Eğer alan adı ve almak istiyorsan sana KebirHost.net i önerebilir.. Bizim forumumuz o sitede barındırlıyor.. Üstelik çok kaliteli ve ucuz.. Eğer böyle birşey düşünürsen beni ekle konuşalım..Komisyon falan almam merak etme sadece KebirHost.net hakkında her türlü soruyu sorabilirsin bana o açıdan.. :D

[email protected]
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim