yardımmm!!!!! [Çözüldü]

Bu bölümümüzde PHP uzantılı web sayfaları hakkında aradığınıza ulaşabileceksiniz..Kodlar, programlar ve daha niceleri.. Ayrıca bu bölümümüzde PHP forumlar hakkında da sorular sorabilir paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

yardımmm!!!!! [Çözüldü]

Mesaj gönderen En[G]in »

mrb herkese oncelikle adminlerim benim foruma sizin ki gibi destekleyenler bolumu warya reklam bolumu eklemek istiyorum we sizin sitede Admin , Yonetici mod. we super mod. war altta renki olanları iste olede yapmak istiyorum fakat color_groups indirdim bundan sonra yapacagım nedir bide hızlı cewap war gercekten uzun oldu ama yardım!!! simdiden tesekurler

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

indirdiğin dosyanın içinde install diye bir metin dosyası olması lazım, o dosyanın içinde hangi dosyaları editleyeceğin yazılı
eğer modda sql sorguları gerekiyosa bunu yapmak için en kısa yol LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresinde açlacak pencereye sql kodları yazılır generate php code'a tklandıktan sonra inen dosyayı forumun ana klasörü içine atılır, sonra LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresine girilerek işlem tamamlanır tabi işlem bittikten sonra sql.php dosyasını silmeyi unutmayın

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

xxmangaxx, sorunu burdan sonra buraya sorarsan daha hızlı cevap alırsın... İyiki açmışız bu bölümü bayağı işe yarıyor... :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
BoysThePower
Acemi Üye
Acemi Üye

Re:

Mesaj gönderen BoysThePower »

Siyah_Beyaz yazdı:indirdiğin dosyanın içinde install diye bir metin dosyası olması lazım, o dosyanın içinde hangi dosyaları editleyeceğin yazılı
eğer modda sql sorguları gerekiyosa bunu yapmak için en kısa yol LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresinde açlacak pencereye sql kodları yazılır generate php code'a tklandıktan sonra inen dosyayı forumun ana klasörü içine atılır, sonra LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresine girilerek işlem tamamlanır tabi işlem bittikten sonra sql.php dosyasını silmeyi unutmayın

LİNK BOZUK :(

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Re:

Mesaj gönderen VSaBaH »

BoysThePower yazdı:
Siyah_Beyaz yazdı:indirdiğin dosyanın içinde install diye bir metin dosyası olması lazım, o dosyanın içinde hangi dosyaları editleyeceğin yazılı

LİNK BOZUK :(

Bu phpBB2 içindi arkadaşım... Sanırım sitede phpBB2 desteği bitti o yüzden açılmıyor.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim