Sitenize 5 dk.da HTML İletişim Formu kurun!

Bu bölümümüzde HTML uzantılı web sayfaları hakkında aradığınıza ulaşabileceksiniz..Java Kodlar, programlar ve daha niceleri..
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Arkadaşlar HTML iletişim formu oluşturmak çoğu site sahibi için tam bir işkencedir. Bunun için birçok kişi ya paket iletişim formları kullanır, yada başka yollara başvurur. Kendi iletişim formunu oluşturan webmaster sayısı çok azınlıktadır. İşte size mükemmel bir site. 3 adımda saniyeler içinde siteniz için iletişim formu oluşturabileceksiniz. Oldukça hoş görünümdeki bu formu kullanarak ziyaretçilerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz...

Üstelik program yüklemeden internetten bu işlemi kolayca yapabiliyorsunuz.

İŞTE SİTE...!

:ok: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Başka bir site... TÜRKÇE
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

ANAHTAR KELİMELER: iletişim formu, contact form, bize ulaşın formu

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Erhanbay »

güzel bişey..

artık html de kendini göstermeye başladı...

iletişim formu htmlde olması ilginç..genelde phpde oluyordu ama şaşırdım mmm :hoba:

Kullanıcı avatarı
silver9378
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen silver9378 »

selam arkadaşlar şu iletişm formu çok güzel hazırlanıyoda,bi sorum olacak.Gönderilecek mail adrsini nereye yazıyoruz.bulamadım da.yardımcı olursanız [email protected]

Kullanıcı avatarı
silver9378
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen silver9378 »

yani ziyaretcilerimizin yolladıkları mail nereye gidiyor...tabiki kendi mailime.kendi mailimi nere eklicem.yardımcı olun lütfen

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

silver9378 yazdı:yani ziyaretcilerimizin yolladıkları mail nereye gidiyor...tabiki kendi mailime.kendi mailimi nere eklicem.yardımcı olun lütfen

Evet arkadaşım haklısın galiba...! Bu İletişim Formunun sadece HTML kısmını oluşturuyor. Bunu php bi scriptle desteklemek gerekiyor yani. Bu sitenin amacı HTML dizaynda zorlananlara yardımcı olmak gibi birşey olsa gerek. Bu indirdiğin HTML dosyasını Macromedia veya Frontpage gibi bi program kullanarak form oluşturman gerekiyor...

Ama açıkcası bende bunu yeni farkettim... :D

Sana alternatif bi site daha sunabilirim... Bende denemedim ama bu sitede bahsettiğin ayarları girebiliyorsun...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Sonucu bizimle paylaşırsan sevinirim....
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
toraman53
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen toraman53 »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! bu siteyi ben şimdi kullanmaya başladım gercekten mükemmel teşekkürler köstebek ailesi

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

toraman53 yazdı:LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! bu siteyi ben şimdi kullanmaya başladım gercekten mükemmel teşekkürler köstebek ailesi

Arkadaşım bu formda mail adresini nereye yazıyorsun? Yoksa sadece HTML tabanını mı oluşturuyor bu site? Eğer çalıştırdıysan yardımcı olabilir misin merak edenler için...?
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
draw1907
Acemi Üye
Acemi Üye

Re:

Mesaj gönderen draw1907 »

VSaBaH yazdı:
toraman53 yazdı:LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! bu siteyi ben şimdi kullanmaya başladım gercekten mükemmel teşekkürler köstebek ailesi

Arkadaşım bu formda mail adresini nereye yazıyorsun? Yoksa sadece HTML tabanını mı oluşturuyor bu site? Eğer çalıştırdıysan yardımcı olabilir misin merak edenler için...?

html sayfasındayken yani formda sağ tıkla kaynağı görüntüle oradan action=" " kısım var oraya mailto:[email protected] yaz ama bu şekilde outlook üzerinden gönderir bi asp veya php dosyasına baglantı yaparsan o zaman direk gönderebilirsin.

Kullanıcı avatarı
ibollaxx
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ibollaxx »

asp veya php dosyasına bağlantı nasıl yapabilirim. Bir örnek verirmisin.

Kullanıcı avatarı
ahmetmis
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ahmetmis »

teşekkürler...