Ayasofya için oy verin! [Dünyanın 7 Harikası Seçiliyor!]

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
sevinç daver
Aktif Üye
Aktif Üye

Ayasofya için oy verin! [Dünyanın 7 Harikası Seçiliyor!]

Mesaj gönderen sevinç daver »

:sagolun: Ayasofya'ya oy için son iki gün

Cumartesi günü "dünyanın yeni 7 harikası" seçiliyor. Ayasofya adaylar arasında, tıklayın oy verin!

Yaklaşık 7 yıldır devam eden "dünyanın yeni 7 harikası" oylaması bu cumartesi (07. 07. 07) sona eriyor. 100 milyonu aşkın kişinin oy kullandığı anketin sonuçları sabah 07.07'de Lizbon'da açıklanacak. Antik dünyanın 2000 yıl önce belirlenen ve aralarından sadece Mısır Piramitleri'nin ayakta durduğu harikalara alternatif yedi harikanın arasında Ayasofya, Çin Seddi, Tac Mahal, Özgürlük Heykeli, Eiffel Kulesi gibi yapılar bulunuyor. Ayasofya son sıralamaya göre ilk 7 içinde değil....

* Oy vermek için: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! [Türkçe Web Sayfası]

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gerçekten çok önemli bir oylama ama maalesef geç haberimiz oldu...

sevinç daver, böyle önemli bir konuda bizi bilgilendirdiğin için teşekkürler...

Bu arada oy vermek için bu adresi kullanmanız daha yararlı olur. ÇÜNKÜ TÜRKÇE!
:arrow: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

[NOT: Konu başlığının daha açıklayıcı olması için Konu başlığını "Ayasofya için oy verin! [Dünyanın 7 Harikası Seçiliyor!]" olarak değiştirdim haberin olsun :D ]
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bu oylamadan daha cok kisinin haberi olmalı. Bu yüzden bu oylamayı tüm Köstebek Forum üyelerine duyurmalıyız...!

NASIL OY VERECEKSİNİZ???

Oy verebilmeniz için geçerli bir e-posta adresiyle üye olmanız gerekiyor. Aşağıda adım adım nasıl üye olacağınızı ve oy vereceğinizi anlatacağım...!

RESİMLERDE KIRMIZI ÇERÇEVE İLE GÖSTERDİĞİM YERLERE TIKLAMALISINIZ!

Resim

Resim

Resim

:!: GEÇERLİ BİR E-POSTA ADRESİ GİRMELİSİNİZ VE SONRA AYASOFYA'DA İÇİNDE OLMAK ÜZERE 7 SEÇENEK İŞARETLEMELİSİNİZ!

Resim

Resim

:!: AZ ÖNCE YAZDIĞINIZ E-POSTA ADRESİNİZİ KONTROL ETMELİ VE AŞAĞIDAKİ GİBİ LİNKE TIKLAYARAK AKTİVE ETMELİSİNİZ!

Resim

:!: GEREKLİ BOŞLUKLARI DOLDURMALISINIZ!

Resim

Resim

Resim

:!: HEPSİ BU KADAR İŞTE OY VERDİNİZ!

Hazırlayan: VSaBaH
En son VSaBaH tarafından 06 Tem 2007 [ 11:31 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen büşra »

Oy kullandım inş. ilk 7 içine girer...

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

bana kalırsa artık 7 harikadan biri olmaz 80 milyon oy werilmiş 50 milyonunu alsa bile komisyon kabul etmeyecek çünkü küresel ısınmanın getirdiği güzellikler de warmış onları inceleme altına almışlar..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

M.TUĞRUL, nereden öyle bir kanıya vardın? Yani ben aradım ama şu an ki oy durumunu gösteren bir bölüm göremedim.. Eğer sen gördüysen bizimle paylaşır mısın?
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

aaaa açılmıyo bende..Sunucu bulunamıyor diyor...

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

Evet ya bende de öyle diyor... :(

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

bulayım abi daha dün haberlerde dinledim..paylaşımını yaparım inş..ki zaten babilin asma bahçelerinin bile listeye katılması zormuşştam ayrıntısıyla yer veririrm...

Kullanıcı avatarı
alis
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen alis »

boşuna kasdınız ayasofya olamadı