Petkimin satılmasını onayladınızmı.Hem yorum hem anket isti.

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

eğitim, adalet, savunma dışındaki bütün kurumlarda yapılabilecek özelleştirmeleri destekliyorum...dünya artık tek bi pazar halinde..ozellestirme olan yerde rekabet vardır ve kalite gelisir..

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

eğitim, adalet, savunma dışındaki bütün kurumlarda yapılabilecek özelleştirmeleri destekliyorum...dünya artık tek bi pazar halinde..ozellestirme olan yerde rekabet vardır ve kalite gelisir..

PEKİ NERDE KALDI DEVLETİN DİNAMİKLERİ HABERLEŞME İLETİŞİM AR-GE BUNLARI GÖZ ARDI ETME EN AZ YUKARIDA SÖYLEDİKLERİN KADAR ÖNEMLİ GERÇİ SORUN ŞU BİZ ÖZELLEŞTİRMEYİ DEĞİL SATIŞI TARTIŞIYORUZ BURADA ÖZELLEŞTİRME YOK...SATMA FİİLİYATI WAR.....

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

bekiri yazdı:
winniethepooh yazdı:böyle zeka dolu olduğunu zannettiğin soruları kullanmak yerine gerçek niyetini ifşa eden bir soru hazırla gereken cevap gelir. tmm bekiri, ?

Ben sadece soru soruyorum -bazı şeyleri daha iyi anlamak ve anlatabilmek için- ama sen cevap vermiyorsan bu senin seçimindir. Saygı duyarım.
Ayrıca kullandığın kelimeler senin de pek bir şey bilmediğini gösteriyor. Zira insan kendi kendini ifşa edemez. Dolayısıyla ben niyetimi ifşa edebilen bir soru hazırlayamam.

HAYIR SADECE SORU SORMUYORSUN. AMACIN BİZİ KÖŞEYE SIKIŞTIRMAK. SÖZDE TABİ. İFŞA AÇIĞA ÇIKARTMAK ANLAMINDA KULLANILMIŞTIR. ANLAMADIĞIN İÇİN SÖYLÜYORUM GERÇEK NİYETİNİ AÇIĞA ÇIKARARAK SORU SOR CANIM KARDEŞİM. SAYGIDEĞER TÜRKÇE PROFESÖRÜ...

SON OLARAK ŞUNU SÖYLÜYORUM. HALA CEVAP ALAMADIM DEMİŞSİN. ANLAYANA SİVRİSİNEK SAZ, ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ.....

( BUNU DA AÇIKLAYAYIM MI? )