Hepside okumuş çocuklar fakat... [Yazık size!]

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Gerçekten tamamen rezalet, böyle insanlarda varmış ya aramızdan bunlarda çıkmış ya, onlar işin eğlencesinde ve kaybedilen o kadar çok şey var ki

Kullanıcı avatarı
NasSsLi
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen NasSsLi »

ya ben şey die biliorm bunlar yarışmaya çıkmadan önce anlaşıolar we bunun sonucunda para alıyola bu anlaşmayı yaklaşık 8 yıl boyunca basına söyliyememe gibi bi sorunluluk war

Kullanıcı avatarı
yasmin
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen yasmin »

çok haklısın kanayan yara diyebiliriz ben izledim açıkcası we kızlar çok saçma cewaolar werdiler kültür sıfırdı.Hiç birşeyi doğru düzgün cewaplayamadılar kendilerini oraya çıkıp rezil ettiler.

Kullanıcı avatarı
yasmin
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen yasmin »

bence oradaki beyler çok şaşırıyor we dalga geçiyorlardr çünkü IQleri bi hayli ileri

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Siyah_Beyaz, çok haklısın Sayın Yöneticim...! Üç kuruş uğruna gururlarını ayak altına alıyorlar...

LP_placebo_7, söylediklerinde haklı olabilirsin. Hatta kesin haklısın çünkü Üniversite mezunu birinin 10000'de kaç sıfır var sorusuna 8 cevabı vermesi kadar saçma birşey olamaz. ÖSS'ye hakarettir bu! :D

Bunlar tamamen düzmece, zaten bende bunun farkına vardığım için farkına varmamış olan arkadaşlarımıza bazı gerçekleri göstermek istiyorum.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim