Hain Kadın Germeye Devam ediyor...

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Hain Kadın Germeye Devam ediyor...

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

Leyla Zana germeye devam ediyor
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Leyla Zana, DTP'li bağımsız adayların Diyarbakır mitinginde başlattığı provakatif konuşmalarına bugün de devam etti.

Kapatılan DEP'in eski milletvekili Leyla Zana, ''İnancım şu ki söylediklerime bugün kızanlar, 5 ya da 10 yıl sonra bunu gerçekleştirecek ve uygulayacaklar'' dedi.

Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) bağımsız adaylarına destek vermek üzere Van'a gelen Zana, Bostaniçi Beldesi Belediye Başkanı Gülcihan Şimşek, bağımsız milletvekili adayı Fatma Kurtulan ve partilerle birlikte Cumhuriyet Caddesi'ndeki esnafı ziyaret etti.

Zana, Iğdır'da yaptığı konuşmayla ilgili gazetecilerin sorularını yanıtlarken, Türkiye'nin bölünmemesi gerektiğine inananlardan biri olduğunu belirterek, ''Ben bu halkın diliyim. Aynı zamanda halkımın da beklentilerini dillendirdim. Türkiye'nin geleceğini de orada görürüm. Türkiye'nin çıkarını bunda buluyorum. İnancım şu ki, (söylediklerime) bugün kızanlar 5 yıl sonra ya da 10 yıl sonra bunu gerçekleştirecekler ve uygulayacaklar'' dedi.

Bir gazetecinin, açıklamalarının partinin mi yoksa kendisinin mi fikri olduğunu sorması üzerine Zana, şu yanıtı verdi:
''Söylediklerim tümüyle kendi fikrimdir. Parti bu fikrimi destekler mi desteklemez mi onların bileceği bir şeydir. Ahmet Türk demek sadece parti demek değildir. Partimiz içinde de değişik görüşler var.''

Kullanıcı avatarı
apocalypto
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen apocalypto »

Bu düşünceye sahip insanların parti kurmalarına,partilere üye olmalarına,siyaset adı altında bişeyler yapmalarına izin verenleri anlayamıyorum..

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

apocalypto, çok haklısın..

kimse kusura bakmasın ama eşitlik özgürlük hak eşitliği gibi nereye çekersen gidecek tanımlara inanamayacağım....

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

herkes haklı abi tek haksız bunlara bu hakları vreneler.....die düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen drowningpool »

yaa anlayamıyorum..zaten ülke elden gidiyor ve biz toparlamaya çalışacağımz yerde böle insanları tepemize çıkartıoruz!!
kendi sonumuzu kendi ellerimizle hazırlıoruz!!
gözünüzü açın artık yaa ülke elden gidiyor!!!!!
:(

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

bide meclise girdiler. pkk ya öven bu terörist destekçisi arkadaşlara hayat boyu emekli maaşı verecez. şehid ailesine gaziye veremediğimiz parayı bu adamlara aktarmak düşüncesi kanıma dokunuyor arkadaş...