işte o 13 fidan!!!! forumun gündemini bu başlık oluştursun..

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

Terörle Mücadele Yüksek Kurulu toplantısına ilişkin yapılan açıklamada, ''Terör örgütünün komşu bir ülkedeki mevcudiyetini sona erdirmeye yönelik olarak önümüzdeki süreçte, gerektiğinde sınır ötesi operasyon dahil olmak üzere hukuki, ekonomik ve siyasi her türlü tedbirin alınması, terör ve teröristlerle etkili yöntemlerle kararlı bir şekilde mücadeleye devam edilmesi konusunda görevli kurum ve kuruluşlara gerekli emir ve talimatlar verilmiştir'' denildi.

Allah ailelerine sabırlar versin.vatana, millete bir daha böyle acılar göstermesin inşaallah...

korksunlar artık bizden...2000 mehmetçik şuan o adileri karış karış arıyor.bulacaklar ve hesabını soracaklar...bu felaket bizde güç kaybına neden olmadı aksine nefretimiz kat kat arttı.olanların hesabı sorulacak.Hak haklının yanında...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

M.TUĞRUL yazdı:yazık oldu çok yazık biz hala içimizde dövünüyoruz...aşın ben bunu bu başlığı acayip yorumlar yazın diye açmadım içimiz kan ağlıyor biz hala laflarla uğraşıyoruz...bunun hesabı elbet sorulacak...amma asilkan söylediği gibi amma değil orasını bilemem..bu hükümet bukadar göz yumamaz insanına..herkes 23 temmuzu düşünsün bir daha..mehmetçiğe sıkılan silahı atılan bombayı düşünsün..yazıkkkk

Haklısın Tuğrul bunun hesabı elbet sorulacaktır ancak burada Mustafa bu sözüyle beni başkalarının gözünde küçük düşürdü maalesef. Açıklama yapmak zorundaydım çünkü sanki olanlardan ben sorumluymuşum gibi hissettim. Mustafayı tanımasam üzülmezdim ama tanıdığım birinden bu tür şeyler duyunca üzüldüm. Bundan önce Mustafa'ya hiç kırılmamıştım ama bu kez ayıp etti

Mustafa'nın beni iyi tanıdığını düşünürdüm ama yeterince tanımadığını farkettim.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gel_pc_pc
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen gel_pc_pc »

en çok medyanın ilgisizliğine şaştım.yahu bu ülke evlatlarını veriş toprağa.haberlerde verildi yayın bile kesilmedi çoğu kanalda..kanalları gezdim kadın programlarını bile kesmediler..Hrant Dinke verdikleri önemin yüzde kaçını verdiler acaba

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

Haklısın Tuğrul bunun hesabı elbet sorulacaktır ancak burada Mustafa bu sözüyle beni başkalarının gözünde küçük düşürdü maalesef. Açıklama yapmak zorundaydım çünkü sanki olanlardan ben sorumluymuşum gibi hissettim. Mustafayı tanımasam üzülmezdim ama tanıdığım birinden bu tür şeyler duyunca üzüldüm. Bundan önce Mustafa'ya hiç kırılmamıştım ama bu kez ayıp etti

Mustafa'nın beni iyi tanıdığını düşünürdüm ama yeterince tanımadığını farkettim.
abim sende haklısın ama mustafa abiyi bana kalırsa o sinirle yazdığını düşünüyorum yoksa şehitler üzeirnde fikir yürütecek kadar bi insan değil onurlu bi insan o senin gibi ....kızma sadece şu war abim vurulmuştan beter oldum... bunu dile getirmek istedim