bana gelen bi maili aynen sizinle paylaşıyorum lütfen bi kez

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

bana gelen bi maili aynen sizinle paylaşıyorum lütfen bi kez

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

Elleri bir agaca arkadan baglanan hamile bir kadinin basina > > >>
dikilmis olan iki Ermeni yazi tura atiyordu. Bu kanli kumari yaklasIk > > >>
100 yil> >>>önce Anadolu topraginda Kars'ta Agri'da Van'da Erzurum'da da > >>atalar>i>>>oynamisti.
Onlardan duymuslardi. Karni burnunda çaresiz bir > >>Azeri> >>>kadinin dogumu oldukça yakin görünüyordu.
Çaresiz kadin bir > >>hazan>> >>>yapragi gibi titriyordu.
Elbiseleri yirtik, ayaklari>> > > >>>çiplakti...Ermenilerin uzun boylu olani elindeki AK-47 model Rus> > >>>yapimi otomatik tüfeginin namlusuna monte edilen seyyar kasaturayi> > >>>çikartirken, digeri elindeki demir parayi havaya atti> >>>>>>:-Akçik, > >>manç?..> >>>(Kizmi, oglan mi?)> >>>>>>>-Akçik...> >>>(Kiz)>>>>>>Bu > >>cevap üzerine 'oglan' diyerek bahse giren Ermeni, >elindeki kasatura> >>>ile > >>hamile kadinin karnini bir hamlede yarip çocugu çikartti.
Kan >b!>> > >>>ürülügözleri bebegin kasIklarina kilitlendi
Tun > >>sahetsar,inger...> >>>(Sen kazandin, yoldas)> >>>>>>-Yes sahetsapayts ays > >>bubriki inç bes bidigisdana...> >>>(Ben kazandim ama bu bebek nasil > >>beslenecek?)> >>>>>>-Mayrigi bedge gisdatsine.> >>>(Annesi besleyecek > >>elbette)> >>>>>>Bunun üzerine daha kisa boylu olan Ermeni, bir hamlede > > >>kasaturaya> >>>geçirdigi bebegi annesinin gögsüne yapistirdi:> >>>-Mayrig yerahayin >zizdur.> >>>(Çocuga meme ver)> >>>>>>Ayni dakikalarda > >>Hocali'nin baska bir semtinde tek kale futbol >maçi> >>>hazirligi vardi.

Iki > >>kesIk Azeri kadin basini kale diregi >yapmislar,> >>>top arayisina > >>girmislerdi.Basi tirasli bir çocuk bulup >getirdiklerinde> >>>ise Ermeni > >>çeteci sevinçle bagirdi:> >>>>>>-Asixn ma/,çimi yev bizdige, aveg > >>gindirnadabidi. Gidiresek...> >>>(Bu hem saçsiz hem de küçük, iyi > >>yuvarlanir. Kopartin...)> >>>>>>Ayni anda çocugun gövdesi bir tarafa,basi > >>da orta yere >düsmüstü...> >>>>>>Ermeniler zafer naralari! atarak, kanli > >>postallari ile kesIk >çocuk> >>>basina vurarak kanli bir kaleye gol atmaya > >>çalisiyordu.> >>>>>>Bu iki olay Hocali'da bundan çok degil yalnizca 15 > >>yil önce >yasandi.> >>>Her iki olay da ermeni çetecilerin katliamlarina > >>bizzat sahit olan> >>>görgü taniklarinin anlatimlaridir.> >>>>>>Ne yazik > >>ki 26 Subat 1992 günü binlerce Azeri türlü yöntemlerle> >>>vahsice > >>katledilmistir. Ajanslar,katliam haberini bütün dünyaya >hizla> >>>geçerken, > >>arsi titreten agir bir vahset yasanan Hocali halkindan >geri> >>>kalanlar > >>ise çaresizlik içinde kivraniyordu.> >>>>>>Türkiye'de büyük bir dehset > >>uyandiran katliama iliskin ilk >görüntüler> >>>ise TRT araciligi ile > >>duyurulmustu. Bütün olanlari batili >gazeteciler,> >>>özellikle de New York > >>Times belgeledi.

> >>>>>>26 Subat'ta güçlü silahlarla donatilmis > >>Ermenistan silahli >kuvvetleri> >>>ile Hankendi'nde konuslanmis bulunan > >>Albay Zarvigarov komutasindaki> >>>366'nci Rus Motorize Alayi, Hocali'ya > >>saldirarak tarihin en vahsî> >>>katliamlarindan birini yaptilar. > >>>26 Subat! gecesi Rus motorize >alayinin tanklarindan açilan top ve> > >>>roket saldirilari ile Hocali Havaalani kullanilamaz hâle getirilerek > > >>>kentin dis dünya ile iliskisi de tamamen kesildi.> >>>>>>Savunmasiz > >>kalan kente giren Rus destekli Ermeni askerleri, >çocuk,> >>>yasli, kadin, > >>bebek demeden birçok insanimizi vahsîce katlettiler.> >>>ermenilerin isgal > >>ettikleri Hocali'da dehset verici olaylar >yasandi.> >>>>>>Canli canli > >>insanlarin kafa derilerini yüzdüler,> >>>>>>Sag olarak ele geçirdiklerini > >>ise sistematik bir iskenceye ve >tibbî> >>>deneylere tâbi tutarak, insanlik > >>disi muamelelere maruz biraktilar.> >>>>>>Hizar ve testereler ile diri > >>diri insanlarin kol ve bacaklarini> >>>kestiler.> >>>>>>Genç kizlarin > >>önce saçlarini,sonra da kafa derilerini yüzdüler.> >>>>>>Babanin gözü > >>önünde evladini, evladin gözü önünde babayi >kursunlara> >>>dizdiler.>>>> > >>>>KesIk kafalari sepetlere doldurdular.> >>>>>>Peki neydi bu > >>düsmanlik?> >>>>>>Ermenistan'daki okul duvarlarinda asilan haritalarda > >>Türkiye'nin >12> >>>ili yer almaktayken, Ermenistan'in bayraginda Türkiye > >>hudutlari> >>>içindeki Agri Dagi'nin resmi varken, Ermenistan Millî > >>Marsi'nda> >>>'Topraklarimiz isgal altinda, bu topraklari azat etmek için > > >>>>ölün,öldürün' denmekteyken, baskaca bir neden aramaya zaten gerek yok > > >>>>sanirim.> >>>>>>Daglik Karabag Bölgesi'nde bulunan Hocali'ya, eski > >>Sovyet >Ittifaki> >>>Silahli kuvvetleri'ne ait 366.Alay'in destegi ile > >>Ermeni Silahli> >>>Kuvvetleri tarafindan düzenlenen saldirilar sonucu 613 > >>Azerbaycan> >>>Türk'ünün hayatini kaybettigi resmî olarak açiklandi. Ancak > >>kayip> >>>sayisinin bu rakamlarin çok çok üstünde oldugu bilinmektedir. > > >>>>>>56 hamile kadin karni yarilmis durumda bulunmustur.> >>>>>>Bu > >>alçak saldirida 487 kisi agir yaralanirken, 1275 kisi ise >rehin > >>>alinmis,geri kalan nüfus da bin bir zorlukla canini kurtarmis >ancak bu > >>>olayin tahribatindan ruhlari ve hafizalari asla bir daha > > >>>kurtulamamistir.> >>>>>>Sahitlerin anlattiklarini dinleyenler önce > >>kulaklarina >inanamadi.!> >>>>>>Fakat katliam sonrasi Hocali'ya > >>girdiklerinde ise, görgü >taniklarinin> >>>abartmadigini kisa sürede > >>anladilar. Hocali'da katliam bölgesini >gezen> >>>Fransiz gazeteci Jean-Yves > >>Junet'nin gördükleri karsisinda> >>>söyledikleri, katliamin boyutunu da > >>anlatiyordu:> >>>>>>'Pek çok savas hikâyesi dinledim. Fasistlerin zulmünü > > >>isittim,ama> >>>Hocali'daki gibi bir vahsete umarim kimse tanik olmaz' Peki > >>26 >Subat> >>>1992 günü yasanan bu katliamin emrini kim vermisti; Ermenistan > > >>Devlet> >>>Baskani sifatini tasiyan Robert Koçaryan denilen kirli katilden > > >>>>baskasi degildi. Yaptigi terör faaliyetlerinin orani nispetinde terfi > > >>>>eden Tasnaksutyun örgütü liderlerinden Robert Koçaryan, 20 Mart > > >>>1996'da Ermenistan Basbakani oldu.> >>>>>>Karabag'da baris istedigi > >>için asiri milliyetçilerin tepkisine >daha> >>>fazla direnemeyen Levon Ter > >>Petrosyan istifa edince de 30 Mart 1998> >>>yilinda ondan bosalan Devlet > >>Baskanligi koltuguna,'Hocali Katlia! >mi'> >>>bas sorumlusu olan azili > >>terörist Robert Koçaryan oturdu.> >>>>>>Ermeniler Türk hamile kadinlarina > >>tecavüz edip karnini hamile >oldugu> >>>halde tas ile doldurup öldürmüsler > >>ve küçük Türk kizlarina tecavüz> >>>edip öldürmüslerdi.> >>>>>>Ulkemizde > >>sadece 1 Ermeni öldürüldü diye yürüyüs yaptilar ve o >kadar> >>>arastirdilar > >>ama hiç bir insan kalkip ta bu masum insanlara iskence> >>>edilip > >>öldürüldükleri için yürüyüs yapmadi..............> >>>>>>Yaziklar olsun > >>......>>>>>>EGER KANINDA BIR DAMLA TURK KANI >VARSA,>>>BUNU HERKESE > >>YOLLA ........> >>>>>>>>>ne oldum degil ne olacagim de.. deki devamli > >>ilerleyesin..>>

Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

da bide bizim kiler hepimiyiz eremeniyiz diye bağarıp duruyolar ya bu ne biçim iş yaw valla hayret ediyom bunları hepimiz ermeniyiz diyenlere okutmalı

okuttuktan sonrada i bi dövmeli :boks: :boks:

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Çok Güzel Bir Paylaşım Gönlüne Yüreğine Ellerine Sağlık.Zamanlaman Çok İyi Olmuş Konu İçin Tamda Bu Olaylar Gündemdeyken.By_Furkana Katılıyorum Sokaklara Dökülen Hepbir Ağızdan Ermeniyiz Diyen Kişilere Okutulmalı Bunlar.Bizde Çok Acılar Çekmişiz Tarihimizde.

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

saolsun kardeşlerim çok teşekkürler..çok içten yazdığınıza eminim...

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

bağırın..demokrasi havariliği yapın. ermeniyiz hepimiz yazılı pankartlar taşıyın. AB diye tutturun.ABD müttefik dost deyin.çok güzel gidiyorsunuz....kafam güzel bu gece ama yinede kaybetmem kendimi. inmem sizin seviyenize. o sizin namusunuz...buda benim....bölünde kurtulalım anasını satayım...hayde....

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

geç oldu ama okudum, iyikide okudum, türküz biz, ermeni değiliz, olamayız, olmamalıyız ,,,!