apo KÖpeĞİnİn Yakalanmasi

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

apo KÖpeĞİnİn Yakalanmasi

Mesaj gönderen Erhanbay »

[youtube][/youtube]

Vatan haini ekmek yediği yere ihanet eden apo köpeğinin yakalanışı..

Son zamanlarda artan asker ölümlerinin ( şehitlerimizin) acısını çıkarmak sebebiyle ekledim..birgün gelecek Terörün kökü kazınacak.... :turkce:

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

terörün kökü bu yönetim şekliyle biraz zor çözülür.aman siyaset olmasın. vatan evlatları ölsün birer birer, bazılarının evlatları ımf lerde dünya banklalarında çalışsın. biz bunu eleştirmeyelim. siyaset olmasın. değilmi........çünkü bu gerçeği söylemek değil düpedüz siyaset yapmak.kovun doğruyu söyleyeni dokuz köyden. onlar bilir ki onuncu köyden de kovulurlar. ama vazgeçmezler haykırmaktan gerçeği. gocunsun yarası olan. ve sürdürsün namuslu namusunu...haydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ölün askerler. orası yan gelip yatma değil ulan. ölün siz ölmeden işinizi yapamazsınız. sonra yakalayın o iti ve asamayın. allah akp mhp dsp chp topunun cezasını versin. hanginizde ay varda hanginizde gün var. yediniz ülkenin başını şahsi çıkarlarınız için. aman siyaset oldu. özür dilerim köstebekçiler. gene coştum....afedersiniz. kafam iyi kusura bakmayın. tutamıyorum yau.

Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

lan şu apoyu bana virmezlerki :çok sinirli: :çok sinirli: :boks: :boks: :boks: