özü sözü bir cumhurbaşkanı

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

özü sözü bir cumhurbaşkanı

Mesaj gönderen sıfır »

[youtube][/youtube]

bizler sagci solcu dinci laikci birbirimizi yerken elin masonlari yahudileri PKK lilari meclise basbakanlik koltuguna ordunun basina hakim savci mevkilerine oturdular..bizlere yaziklar olsun..sahip cikamadik bu vatana,,

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

[youtube][/youtube]

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: özü sözü bir cumhurbaşkanı

Mesaj gönderen VSaBaH »

sıfır yazdı:

bizler sagci solcu dinci laikci birbirimizi yerken elin masonlari yahudileri PKK lilari meclise basbakanlik koltuguna ordunun basina hakim savci mevkilerine oturdular..bizlere yaziklar olsun..sahip cikamadik bu vatana,,

Fehmi... Ben Abdullah GÜL'ün bu videosunu izlememiştim... Öncelikle paylaştığın için teşekkür ederim. Ama senin mantığını çözebilmiş değilim. Fehmi koyduğun bu videonun altına imzamı atarım ben. Ben AB ve Gümlük Birliği hayranlığına oldum olası karışıyım zaten. Bu hükümetin en sevmediğim özelliği de buydu. Abdullah GÜL'ün bu konuşmasını sonuna kadar destekliyorum. Gerçekte böyle biri olması benim ondan nefret etmeme değil, gurur duymamı sağladı. Ama senin böyle bi video koyup, PKK'lı yakıştırması yapman gerçekten büyük bi suçlama.

Şimdi neden AB ve Gümrük Birliği peşinden koşuyoruz sorusuna gelince. Ben bu görüşte olan birinin AB'yi isteyeceğini düşünmüyorum. Üzerine yüklenen yükler doğrultusunda AB sürecini işletiyor. Çünkü hemen biz AB'yi istemiyoruz dese tepki toplayabilirdi. Belki AB'yi bitirmek için bi fırsat gözlüyor. Açıkcası Türkiye'nin AB ve Gümrük Birliği politikasını beğenmiyorum. Ama ABDULLAH GÜL'ÜN bu videosunu görünce acaba aklımdaki olur mu diye düşünmeye başladım.

Ben Büyük Uyanış Bölümünde asla taraflı bir paylaşım yapılmasını istemiyorum. Fehmi bu açıklamalarla bu yorumu yazmana üzüldüm. O yüzden bunu Vatan Millet meseleleri bölümüne taşıyorum. Bunun yeri Büyük Uyanış olmamalı...!!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

pkk lı derken dtplilerden bahsediorum o genel bir tablo yorumudur

peki buadam AB ye girmeye çalışmıor mu o kdr dış işleri bakanı oldu o sürede ne yaptı

hiç bişi yapmadıysa nie dış işleri bakanı oldu

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

sıfır yazdı:pkk lı derken dtplilerden bahsediorum o genel bir tablo yorumudur

peki buadam AB ye girmeye çalışmıor mu o kdr dış işleri bakanı oldu o sürede ne yaptı

hiç bişi yapmadıysa nie dış işleri bakanı oldu

sıfır yazdı:bizler sagci solcu dinci laikci birbirimizi yerken elin masonlari yahudileri PKK lilari meclise basbakanlik koltuguna ordunun basina hakim savci mevkilerine oturdular..

Fehmi ben bu sözünden yola çıkarak o cümleleri sarfettim... Yani meclise PKK'lı girdiği doğru ama Başbakanlık Koltuğuna bi PKK'lı şimdiye kadar oturmadı, oturması kadar saçma bi durumda olamaz. Bu ülkenin ordusu dahada önemlisi halkı var. Yanlış anlamış olduğuma sevindim. Kusura bakma sende ama değiştir o cümleni bence...

Fehmicim diyelim ki sen Başbakan veya Cumhurbaşkanı oldun, fikir olarak AB ve Gümrük Birliği'ne karşısın. Başbakan veya Cumhurbaşkanı olur olmaz, Ben AB'yi ve Gümrük Birliği'ni istemiyorum diyebilir misin? Buna bi sebep söylemen gerekmez mi? Eğerki içinde bu görüş olan bi Cumhurbaşkanı yeri geldiğinde AB'yi istemiyoruz da diyebilecektir, ben buna inanıyorum en azından inanmak istiyorum. Bi Cuhmurbaşkanının böyle kesip atması sorunlar çıkarır diyorum, Dış işlerinde olduğu zaman ne yapabilirdi sence?

AB mantıklı bi topluluk girmemiz tabiki lehimize bi olay ama onlar bizi almazlar oynatıp duruyorlar bizi. Biz AB'ye girdiğimizde; AB'nin en kalabalık ve en fakir ülkesi olacağız. Siz AB olsanız alır mısınız böyle bi ülkeyi? AB'ye de hak vermek lazım. :D Madem birbirine uyuşmayan bi ikili AB & Türkiye ikilisi o halde tek çözüm var; AB'YE HAYIR!

İşte bu yüzden ümitle AB ve Gümrük Birliği'ne kafa tutup, ilişkimizi keseceğimiz günü bekliyorum...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
vampir07
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen vampir07 »

Gerçekleri sanırm videolar apaçık gösteriyor...
Bu kişiler biz o gömlekleri çıkardık diyorlar..Gömlekleri çıkardılar doğru...Ama ;
'' Gömlek değiştirilir ama deri değiştirilmez o hep aynı kalır... Derideki dövme silinmez ! ''