TÜRKÇE NEREYE GIDIYOR???????

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: TÜRKÇE NEREYE GIDIYOR???????

Mesaj gönderen VSaBaH »

EgeregeN yazdı:Artık küfürleri bile kısalltılar ve küfür olarak değilde tepki olarak gösteriliyor...:S

Tersleyin arkadaşlar...

Size İngilizce olarak birşey mi diyorlar...?

Ben İngilizce bilmiyorum veya sen Türkçe konuşamaz mısın şeklinde alaya alın karşı tarafı... Bunu onu kırarak yapmayın tabiki... Kazanalım derken iyice kaybetmeyelim karşımızdakini :)

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

bence yanlis yerde yanlış tepki olmuş...o arkadaşın yorum yapmaması böyle temennide bulunan birini kaybettiğimizi gösterir...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

MTUĞRUL yazdı:bence yanlis yerde yanlış tepki olmuş...o arkadaşın yorum yapmaması böyle temennide bulunan birini kaybettiğimizi gösterir...

İnanıyorum ki o arkadaş gelecek ve buraya cevap yazacak...!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

bende bu laftan sonra ayıp olmasın die cwp yazardım

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

bende bu laftan sonra ayıp olmasın die cwp yazardım

Kullanıcı avatarı
Scarlett
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen Scarlett »

Eğer sıkıcı olduğunu düşünmeseydim bana çok şey katan Oktay Sinanoğlu'nın Bye Bye Türkçe adlı kitabını önerirdim. İsimden de anlaşıldığı gibi her şey ortada Türkçe'yi mahveden biziz o zaman düzeltebilecek olan da biz olmalıyız ingilizce mi konuşmak istiyorsunuz o zaman gidin bir kursa öğrenin rahat rahat konuşun ama İngilizce'yi Türkçe kelimelerimizle karıştırmayın lütfen bu kadar zor olmamalı arkadaşlar lütfen !.. :lutfen: