Türk Halkı Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Vermeli???

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

sanada kolay gelsin ama inandıklarını da bahsetme bence biz dikkaet ediorsak sen de etmelisin...

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

Kimin ne hakkında ne kadar dikkat ettiği beni zerre kadar ilgilendirmez.Bildiğimiz,gördüğümüz,ve dilimizin döndüğü herşeyi söyleriz,görevimiz budur.
Bunu her yerde yaparız,lisede yaptık,üniversitede yaptık,burda da yaparız. Eğer bu "size" bir sıkıntı yaratırsa söylersiniz,biz de dikkatinize icabet eder,forumdan affımızı isteriz.Nasıl olsa forum sizlerin,benim değil,buna da saygı duyarız.

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

1-forum benim de değil..

2-bende çekinmem gördüğüm herşeyi söylerim...

3-"siz" dediğin kim "biz" dediğin kim?

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

swashbuckler yazdı:tarla__kusu93, tavsiyem yakın dönem Türk Siyaset Tarihi kitaplarını bir gözden geçirmendir.Bu ülkede 50 yıldır hangi görüşler iktidara gelmiş,hangi şartları,dalgalanmaları kullanmışlar,iktidarlar hangi söylemlerle bu erki elde etmiş?
Kutsi inançlardan,teröre,Atatürk'ten eski Türk Devletlerine kadar neler bu hareketlere resmen "alet" edilmiş? Ayrıca "Hariciye Tarihimiz" isimli kitap da sana bu idrakı sağlamanda yardımcı olacaktır.
Cumhuriyet tarihinin toplam borçlanmasından(ki bunun içinde osmanlıdan bize kalan borçlar da vardır,Haydarpaşa İstasyonunun son taksitini 1986 da ödedik!) 50 milyar dolar daha fazla borçlanan,aldığı borçla tek bir üretim faktörü geliştiremeyen bir hükumet sözkonusuyken,kusura bakma,zulüm kelimesi vız gelir tırıs gider.
Dediğim gibi,biraz araştır,sonra tekrar tartışalım.

Ben geçirmem gereken kitapların hepsini gözden geçirdim.Asıl o kitapları gözden geçirmesi gereken biri varsa oda bunu söyleyenlerdir.Biz neyin ne olduğunu çoktan öğrendik.Ama hala cahillikte ısrar edenlere ne demeli