Siz Ne Olurdunuz???

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
rapçi
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen rapçi »

lan ... kürdüne de talabanisinede .... yiyosa gelsin madem onun bunun desteklemesiyle olmaz bu işler ..... yyiyomu yavrum gel o zaman yemiyosa sus yav şanlı TÜRK BAYRAĞIMIZA el uzatma ......!!!!! ULAN ..... ÖLDÜRÜN LAN ÖLDÜRÜN 70 MİLYONU ÖLDÜRÜN!!!! BU BAYRAK YİNE DALGALANACAK!!!!!!!!!!!!!!!!

MESAJ DÜZENLENDİ: VSaBaH

:arrow:
Arkadaşım dediklerine katılmıyorum değil katılıyorum.. Bu ükenin bayrağı her zaman dalgalanmalı, dalgalanacaktır da ama, lütfen bir daha forumumuzda küfretmemeye çalış...

Bak normalde bu yaptığın forumdan atılmanı gerektirir ama kızgınlığını anlıyorum. Bir TÜRKÜZ ve TÜRKLÜĞÜMÜZÜ de herşeyden üstün tutatrız..Bayrağımıza,ülkemize, milletimize en ufak toz kondurmayız..

:arrow: Ama tekrar belirtiyim, bu forumda KÜFÜR YASAK!!!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

CaTaFaLQuE, burda bende kesinlikle hcetin1987'ye katılıyorum.. Eğer senin dediğin gibi olsa biz camimizde dualarımızı Allah (cc.) üzerine değil tanrı üzerine yapardık... Tamam ikiside aynı şeyi ifade ediyor olabilir ama bana göre Allah(cc.) demek en uygunu... Hem bir düşünsene bunca DİN ADAMLARI var bunca müftüler, hocalar var onlar Allah (cc.) diyorsa benim tanrı demem için bir sebeb yok..

Bu konu hakkında belki senin kadr bilgili değilim, o yüzden fazla da bilmişlik yapmak isteimoyrum ama eğer ülkemin büyük çoğunluğu öyle diyorsa bende derim..

Tanrım diyeceğim yere Allahım, merhaba diyeceğim yere de Selamın aleyküm derim..Merhaba terimini belki kullanrım ama Tanrı terimini asla kullanmam bunu bilesin..

:arrow: BU BENİM GÖRÜŞÜMDÜR.. SENİN GÖRÜŞÜNDE BAŞIM ÜSTÜMEDİR. NE DEMEK İSTERSEN DERSİN. BEN DOĞRU OLANIN YAPTIĞIMIN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM..

Bu arada tartışmanın ateşini de fazla körüklemeyin. Sakin Sakin.. İkinizi de tanıyorum. Üniversiteli insanlarsınız. Tartışmayı bilirsiniz. O yüzden bir problem çıksın istemem. Böyle birşey yapacağınızı da sanmıyorum zaten... ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
CaTaFaLQuE
Forum iğrenci

Mesaj gönderen CaTaFaLQuE »

Volkan senin iyi niyetini biliyorum ancak açıklamamı Tanrı diye bir şey yoktur adlı konuda yaptım okumanı dilerim .

Araplar ve yahudiler Sami ırkından olup kardeş iki ırktırlar. Allah kelimesi ibranice dir .

Mengü KUT
TENGRİ Tek

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

CaTaFaLQuE, bende cevabı oraya yazdım.. :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
CaTaFaLQuE
Forum iğrenci

Mesaj gönderen CaTaFaLQuE »

cevabına cevap verildi :D

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

....