alın size harita

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

senin yalancılığına da sana da..!!!. sen ne başkaldırışçı tezat bi insansın ya..yurtda sulh cihanda sulh DİYEN BİZLERİZ..sen git faşist KELİMESİNİN ne dmek olduunu öğren.....
dengesiz kurmacalarla sapkın şeylerle gündeme gelme senin görüşlerine sygımız büyük ama senin buradaki hiç kimseye saygın yok..BİZ ATATÜRKÇÜ DEĞİLİZ EET HAKLSIN AMA BUNUN İÇİN savaş veren insanlarız..senin ise sadece zırvalıkların war...bunun için hiç kimseden özür dilemeyeceğim hiç kimse de diletteremez...asıl faşist sensin asıl yalancı sensin ve sana en uzak kelimede atatürkçülük.....

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

sıfır yazdı:
winniethepooh yazdı:sevinç daver, alis, inanmayabilirsiniz. size kanınıza güvenmiyorsunuz diye kızamam. ancak kanının ve o kanın kudretinin farkında olanların yaptıklarını ve yapmak istediklerini sorgulayamazsınız. siz inanmayın biz inanalım. kimin haklı çıkacağını zaman gösterir...yinede yorumlarınız için teşekkürler....

alis, bu hedef gerçekleşsin sıra ona da gelecek. biz göremeyecez belki amma evlatlarımız görecektir...

nerde yaşıyorsun fantazi dünyasında mı

cihan hakimiyeti kurunca ne olacak insanlar o zmn mı birlik beraberlik içinde olacak HAYIR suç kargaşa her zmn dünyada vardı ister cihan hakimiyeti kur ister devletler halinde yaşa

yabancılar senin ülkeni parçalayan haritalar yayınlayıncada böyle düşünüyorsanız, bu harita hakkında da böyle düşünebilirsiniz. birşey diyemem. ayrıca ben sadece TÜRK egemenliğinin geri döneceği kanaatindeyim. biz dünyada şahane yönetim kuracaz, hiç suç olmayacak falan demiyorum. yorumlarınızı yapmadan dikkatle okuyun, gülünç duruma düşmeyin....ama şunu da söyleyeyim bilmeyenler öğrensin( zira bilmedikleri belli ). bugüne dek 2 adet dünya çapında barış sağlanmış( genel olarak) biri 150 yıl, diğeri 600 yıl. bir tanesi PAX ROMANA, diğeri PAX OTTOMAN. YANİ ROMA BARIŞI VE OSMANLI BARIŞI. BİLİN BAKALIM UZUN OLAN HANGİSİ? BUNU SÖYLEYENLER DE AVRUPALI TARİHÇİLER BİLİN....

bi de benim ATATÜRKÇÜLÜĞÜMÜ sorgulamaya kalkana sesleniyorum: sen kimsin ? otorite falan mı? bunun kararını verme yetkisini kimden aldın arkadaş? komiksiniz, hem de çok....

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

alis, demokrasi, azınlık hakları, özgürlük kavramları nasıl anlamını yitirdiyse senin atatürkçülük kavramın da aynı durumda. senin gibi müstesna kişilikler özgürlük demokrasi getirecez diye dünyayı kan gölüne çevirdiler. bu yüzden senin bana faşist demen benim doğru yolda olduğumu gösterir bana.. ayrıca faşistliği neye istinaden söyledin merak ediyorum. güçlü bir türkiye istiyorum diyeyse evet faşistim canım kardeşim. sen demokratik ol eşitliği savun tmm?
En son AsilKan tarafından 09 Ağu 2007 [ 15:57 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

sana yorum yapamicam artık uçmuşun seni dünyayı türkiyenin yönetmesi hayalinle başbaşa bırakıorum

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

sıfır şahsa münhasır bişiy değil ama bizimde damamrımıza basıyorlar....

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

sıfır yazdı:sana yorum yapamicam artık uçmuşun seni dünyayı türkiyenin yönetmesi hayalinle başbaşa bırakıorum

sıfır sen nereyi okuduğunu bi söylesen? ben haritada sadece milli hedefimiz olması gerektiği ve bu hedeflerin ne olabileceği noktasına temas ettim...

inan ya da inanma. umrunda değil.ama inanmayanda inanan da adam gibi yapsın bunu. yorum yapmaman senin seçimin. ama bi daha yorum yaparken, hakkında yorum yaptığın kişilerin ne söylediğine iyice bak.ben hiçbir zaman " tüm dünyayı biz yönetecez, hiç suç olmayacak. şahane olacak" demedim.yani insanların söylemediklerini onlara mal etme. ayrıca uçmuşsun, hayal görüyorsun tarzında cümleler kullanman hoş değil. inanmayabilirsin ama bunu bu şekilde dile getirmen doğru olmaz. yada bunları yapınca gelen cevaplara gücenme. tamam mı kardeş? saygılarımla

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Öncelikle arada geçen konuşmaların hiçbirini okumaya fırsat bulamadığımı söylemeliyim...

Ancak bizim farkımız şudur ki; onlar ellerinde olmayan birşeye bizim derler, biz demeyiz...

Yunanlılar "baklava resmi tatlımız", "karagöz ile hacivat'ı biz bulduk" "kırkpınar güreşleri bizim" derler ama biz başkasının malına göz dikmeyiz...

Suriyeliler Hatay'ı, Ermeniler Doğu'yu haritalarına koyarlar ama biz başkasının toprağına bizim demeyiz...

Bizim farkımız budur...

Benim göstereceğim harita Kanuni Sultan Süleyman dönemine aiitir ve tamamen gerçektir;

Resim

Şöyle düşünün;
-O zamanlar neydik, şimdi neyiz?
-O toprakları neden kaybettik?
-O zaman düşmanımız kimdi, şimdi kim?

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

reha37, sağol kardeşim. inanmayan arkadaşlar iyice bakmalı. ayrıca bu milletin neler yapabileceği hakkında fikir sahibi olmayanlara ŞU ÇILGIN TÜRKLER ( Turgut Özakman) kitabını öneririm. okuyun ne ateşlerden geçtiğimizi görün.

sorularına cevap vermeye çalışayım
1- o zaman efendiydik, şimdi uşağız
2- o toprakları hiç elimizden çıkmayacaklarını zannettiğimiz ve islam kardeşliğine inandığımız için kaybettik. taassub sahibi gericilerin ülkeyi karanlığa sürüklemesi, dini kirli işlerine alet etmesi sebebeiyle kaybettik
3-o zaman düşmanımız batı idi. şimdi bütün cihan karşımızda. asıl kötüsü bizi bize karşıyız....

Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

çok güzel eline sağlık =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d>

Kullanıcı avatarı
mahmut007
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen mahmut007 »

forum çok süper en çoık to bu vatan millet meselesini beğendim hepinize çok teşşeklür ederiz bu bölümü biraz daha büyütebilirsek çok sevinirim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!