Murat Başaran - Gülümse Anne [Tüm Şehitlerimize..]

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Murat Başaran - Gülümse Anne [Tüm Şehitlerimize..]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar, kendisinin çoğu şarkısını beğenerek dinlediğin, gerek sanatçılığıyla, gerekse insanlığıyla her zaman takdir ettiğim Murat BAŞARAN, şehitlerimiz anısına yaptığı bu kilple bir kat daha değerlendi benim gözümde..

Kendisine burdan teşekkür ederim.. Gerçekten çok etkileyici ve yerinde bir klip olmuş.. =D>

Tüylerim diken diken olarak izlediğim bir klip.. Anneme izlettim. Gözyaşlarını tutamadı. :( Sizinle de paylaşmak istedim..

BUYRUN SİZ DE İZLEYİN...!

[youtube][/youtube]

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...
En son VSaBaH tarafından 25 Şub 2007 [ 14:23 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
kesanlı_aslan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen kesanlı_aslan »

çok güzel volkan abi şehitlere gönderecek iyi şarkı seçmişsin

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

klip güzel şarkı şahane.. +50 KFL az ama idare et volky...katkıların gözlerimi yaşarttı vallah...

not : murat başaran hakkındaki görüşlerine katılamayacağım. kendisi karlar üzerinde çıplak yabancı bir mankenle yuvarlanan sahneleri olan saçma sapan bir klip çekmişti.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

winniethepooh yazdı:klip güzel şarkı şahane.. +50 KFL az ama idare et volky...katkıların gözlerimi yaşarttı vallah...

not : murat başaran hakkındaki görüşlerine katılamayacağım. kendisi karlar üzerinde çıplak yabancı bir mankenle yuvarlanan sahneleri olan saçma sapan bir klip çekmişti.

Yaptığı şarkılardan elde ettiği gelirin büyük bir bölümünü, PKK'ya bağışlayan; yaptığı şarkılarla APO şerefsizini göklere çıkartan sanatçılardan iyidir yine de...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

ewet apo

apo demek kürtçede amca demek bizde amca beye Ğaltiké(teyze) diyoruz

Volkan abicim emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım ellerine sağlık teşekkür ederim =D> =D>

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

volkancm murat başaran konusuna hiçiiç girmeden direkt olarak temaya gelirsemm şahane bi klip olmuş.. şehitlerimizin ruhu şad olsun .emanetin ciddiyetindeyz ...bu arada yardımın için saoll..artk bişiler ekleyebilirm..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Fatma değerli görüşlerin için teşekkür ederim..

Valla inanır mısın o koskoca sınıftan bir tek sen varsın şu forumda... Bir ara Hasan uğruyordu şimdi oda yok..!
Umarım sen kalıcı olursun..! ;)
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

bu güzel paylaşımın için teşekkür ederim Volkan beğenerek dinlediğim bi klip ilk dinlediğimde ağlamıştım sulu gözüm :D çok iyi iş yaptı Murat Başaran helal olsun bence...

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

VSaBaH yazdı:
winniethepooh yazdı:klip güzel şarkı şahane.. +50 KFL az ama idare et volky...katkıların gözlerimi yaşarttı vallah...

Yaptığı şarkılardan elde ettiği gelirin büyük bir bölümünü, PKK'ya bağışlayan; yaptığı şarkılarla APO şerefsizini göklere çıkartan sanatçılardan iyidir yine de...

bu konu hakkında aslında fikir sahibi değilim...şu apo mevzusu. eğer öyleyse takdir ettim şimdi.ama yine de sözlerimin arkasındayım. ayrıca demişsin ki çoğu kişiden iyi. ben birini sırf diğerlerinden daha iyi diye sevemem. yani koyun yoksa keçiye abdurrahman çelebi diyemem. keçi benim için her yerde ve koşulda KEÇİDİR...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

gunce, ya sorun sen de değil, tabiki ağlayacaksın. Sorun askerlerimizin kanını dökerek bizi bu ağlanacak hale getiren bu PKK şerefsizlerinde..
Ya hatırladıkca sinirleniyorum. Neyse uzatmayım. Görüşlerin için sağolasin... ;)

winniethepooh yazdı:bu konu hakkında aslında fikir sahibi değilim...şu apo mevzusu. eğer öyleyse takdir ettim şimdi.ama yine de sözlerimin arkasındayım. ayrıca demişsin ki çoğu kişiden iyi. ben birini sırf diğerlerinden daha iyi diye sevemem. yani koyun yoksa keçiye abdurrahman çelebi diyemem. keçi benim için her yerde ve koşulda KEÇİDİR...

Ya adam imana gelmiş güzel şeyler yapıyor. :D Gerisi beni ilgilendirmez be Mustafa..

Yakında ilahi falan söylerse şaşma yani
:haha: :haha: :haha:
 !

Resim