Soykırım Uydurmacasına köstek kampanyası başlatalım!!!

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Soykırım Uydurmacasına köstek kampanyası başlatalım!!!

Mesaj gönderen ARENA »

Arkadaşlar,
cahil avrupa ve amerika milletleri hem bizim Ermeni soykırımı yaptığımızı sanıyor, hem de bunu lehine harıl harıl çalışıyorlar...
Artık canıma tak etti, en son soykırım olduğunu söyleyen bir kaç site de görünce neden biz de kendimizi savunmayalım ki dedim ...

Buraya Ermeni Soykırımı hakkında bulduğunuz GERÇEK belgeleri ve Türklerin tarih boyunca yaptığı komşularıyla ve kendi içindeki ırklarla özellikle de Ermenilerle ne kadar iyi geçindiğini anlatan yazı, belge, video, resim vs. bulalım....

Bunlar biriktiğinde bunları bir web sayfasında yayınlarrm ve bu sitenin reklamını yaparız, avrupalıların maillerine yolllarız....

Bu vatanımız için üzerimize borçtur...

Desteklerinizi bekliyorum....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ARENA, gerçekten güzel bir düşünce.. =D>

Seni bu yolda sonuna kadar destekliyorum.. Desteğimin sadece sözde olmadığını da göreceksin..

Böyle duyarlı bir davranışın Köstebek Forum tarafından sonuna kadar destekleneceğine eminim...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Bende Seni sonuna kadar Destekliyorum Abi..!![/size]

Gerçekten çok güzel bir Düşünce ... Tebrik ederim =D>

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

düşünce güzel eyvallahta aramızda daha ermenilere ' köpek ' diye hitap edenler var. amerikalılar eminim bizim böyle bir soykırım yapmadığımızı biliyordur. onlar karalama kampanyaları yapıyorlar bile bile körü körüne. tek istedikleri bu ülkeyi bölmek. ilk önce aramızdaki bu çürükleri atalım sonra o işe başlasak daha iyi olur bence. bilinçsizce laf konuşanlar hep olacaktır hain heryerde hain! yanlış anlamayın arkadaşlar iyi bişey söyledim. bende bu konuyla ilgili bilgilere ulaşırsam burada kesin paylaşırım

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ARENA, güzel fikir. aslında bu konuda bişeyler yapabiliriz. senin de dediğin gibi bulduklarımızı toparlayalım. ancak bir site kurmak gerekecektir. tabi o kadar başarılı olabilirsek. ancak belgelerin hedef ülkelerin dilinde olması gerekiyor. bu yüzden yabancı dil bilen arkadaşlar mümkünse bize ulaşsınlar. hangi dili bildikleriyle beraber.

MaviGitar, bize her fırsatta sinirden köpüren değil mantıklı düşünen adamlar lazım haklısın.

VSaBaH, bu konuda en çok iş sana düşecektir. ne diyorsun kardeşim ?

bence bu konuda gönüllü olan herkesi toparlayıp etraflıca bi konuşmak gerekiyor. ve bu burada olmayacak birşey. bunu nasıl yapacaz ?

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Biz bilgileri toplayalım, onları ingilizce ve türkçe olarak yayınlayacağız...

Üzerimize düşeni yapalım da...

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

çok ii fikir bende seni destekliorm Arena..geçen hafta bizim fakültede(selçuk üniversitesi eğitim fakültesi) bi penel oldu soykırım safsataısı die gerekirse paneli hazırlayan hocamdan döküman alabilirm...

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

ii olur teşekkür ederim...

'Türkler soykırım yaptınız dedik, biri de çıkıp itiraz etmedi' dedirtmeyelim...

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ARENA, vatan millet meselelrinde az da olsa bişeyler var. buradan başlayabiliriz aslında...

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

bana birşeyler gelemye başladı...

Sİte için şunları düşünüyorum;

Bu insanlar soykırım yapmış olabilir mi? diye bir başlık, altta da sürekli yeni yazılar...

Mesele bir ermeninin dilinden osmanlı hoşgörüsü, ileriye tıklayınca Atatürk'ün 'Yurtta sulh, cihanda sulh' sözü, ileriye tıklayınca İsrailli devlet adamının sözü 'Osmanlı'yı özledik'... vs.

Derteği dokunan herkesin hazırlayanlar bölümünde adı geçecek...

winniethepooh, ii olur...

Yardımcı olmak isteyenler için mail adresim; [email protected]...