Türkleri 75 dk.'da temizlerlermiş.....

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
The_Maniac
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen The_Maniac »

Arkadaşlar Türkiye tüm tank vb araçları Amerika'dan alıyor.Amerika da bunları yollarken bir sistem kurup yolluyor.Bu sistem sadece Türklere uygulanıyor ve şöyle çalışıyor.ABD'den alınan f-16'lar karşısında gördüğü İngiliz,Amerikan ve Yunan uçaklarını pilota dost gösteriyor ve böylece Türk f-16'ları onları dost sanınca onlar da Türk uçaklarının işini anında bitirebiliyor.Diğer bir sistemde ise Türkiye'ye ihraç edilen tanklar uydudan kontrol ediliyor ve savaş anında Amerika bu tankların işlevini bitirip Türkiye'nin savaşı başlamadın kaybetmesini sağlayabiliyor.Aselsan'daki 3 kişinin öldürülmesinin(intihar süsü verilerek) sebebi de bu 3 mühendisin Amerika tarafından uygulanan bu yöntemi açığa çıkarıp tersine çevirmesidir.Yani arkadaşlar Türkiye'nin silah gücü yok ve savaş çıksa bu savaşlar Çanakkale Savaşı gibi karşılıklı olmayacak.Yürek gücü yetmeyecek teknolojik savaşlar olacak.Bu nedenle Türkiye'nin kendi uçağını tankını üretmesi,bu mühendisler gibi adam yetiştirmesi yani bir an önce harekete geçmesi lazım.Hükümetin bundan haberi var ama tık yok.Onun için hareket ilk önce halktan yani bizim gibilerden başlamalı.Çoğumuz öğrenciyiz neden bizde o mühendisler gibi genç yaşta zirveye ulaşmış ve Türk toplumuna çok şey kazandırmış(yukarıdaki örnek gibi) başarılı kişiler olmayalım?

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

var ya hıc gulesım de yok tu ya :haha:

Kullanıcı avatarı
The_Maniac
Aktif Üye
Aktif Üye

Benim yazdıklarıma mı diyosun?

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

the_maniac bu yazdıkların ne kadara doğru bilmiyorum ama umarım değildir. asıl kötü olan mühendislerin öldürülmesi. beni bu sistemlerin varlığından çok bu üzer. çünkü bu şu anlama gelir ki vatan evladına sahip çıkamıyor. bu oyunlarla bizi yenebilirler mi bilemem ama vatanımız evlatlarını sahipsiz bırakmaya başlarsa işte o zaman işimiz kötü....

benim bildiğim, f-16 lar kapalı kaynak kodlu sistem kullanıyor. bu yazılım abd den ithal edilmek zorunda zira biz üretmek istedik müsade etmediler. peki bu yazılım neye yarıyor? bu yazılım uçaklarımıza dışarıdan müdaheleyi mümkün kılıyor.tam emin seğilim ama kapalı kaynak kodlu yazılımda kodu bilen kişi uçağın yerini hızını tespit edebilir diye biliyorum. hatta belki uçağı işlemez hale getirebilir, uçan uçağı durdurabilir hatta uçağın füzesiyle o uçağı bile vurabilir. peki bu kod kimde? 3 ülkede: abd ingiltere ve tabiki israil....

y4hy4, komik gibi geliyor ama ne yazıkki gerçek bu. ama ben eminim ki tsk bunun önlemini almıştır. çünkü yaş tahtaya basmazlar. ancak tabiki türkiye kendi teknolojisini üretmelidir. ilk uçak fabrikası açan ülkelerdeniz. açtığı uçak fabrikasını kapatan belki de tek ülkeyiz...
En son AsilKan tarafından 21 Haz 2007 [ 16:47 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
siskatil2
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen siskatil2 »

themaniac in dedigine katılıyorum

Kullanıcı avatarı
The_Maniac
Aktif Üye
Aktif Üye

Bu teknoliji Türkiye'nin yeni satın aldığı uçaklara Amerika tarafından konmuş.Aradaşım aselsanda çalışan bir kişi tarafından mail almış ve bu maili de bana yolladı.Bende aklımda kalanlkarı buraya yazdım.Maili bulursam buraya da tamamını yazarım.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

$EI-IZAI)E, bu mesajı Vatan Millet meselelerinden Komik Bölümüne taşımalısın
:D
ÇÜNKÜ ORAYA YAKIŞIR...!

Bunlar kendilerini Counter da sanıyor galiba :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

volkan sana bu laf yakışmamış. başkalarını bilemem ama beni tanıyan biri olarak yalan söylemediğimi, sallamak gibi huyum olmadığını bilirsin. bu konularda bilgili olduğum da malumun. peki o halde bu laflarının sebebi nedir?

şunu söyleyebilirim ki yazdıklarım doğrudur. diğer arkadaşların yazdıklarına birşey diyemem ama kendi laflarımın arkasındayım. keşke yanlış biliyor olsam ama zannetmiyorum...ve kesin olarak söylüyorum kapalı kaynak kodlu sistem kullanıyoruz. ve kodlar 3 ülkede mevcut. abd, israil. ingiltere......bu üç ülkenin bu kodlarla ne yapabileceğini siz düşünün.....

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ancak yine söylüyorum....

TSK bunun önlemini almıştır. yaş tahtaya basmazlar.....

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

temizlermiş 18 ay kabasırtda tur atan dilenciyi tanımayan o dilencinin kendi askerleri öldükten sonra türk ordusunun bir binbaşısı olduğunu zar zor anlayan bi millet ii kabasını alsınlar biz ince ince işleriz..