Atatürk'e yapılan saygısızlıklar (!)

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Atatürk'e yapılan saygısızlıklar (!)

Mesaj gönderen MaviGitar »

Bir kaç kendini kaybetmiş insanlıktan payını almamış yaratıklar, Atatürk'ümüze çirkin bir video hazırlamışlar

NOT: Video youtube dan kaldırıldığı için videonun burda gözüken resmini de kaldırdım

Videonun kaldırılması için (Flag as Inappropriate) Linkine Basınız ve oradan (Hate Speech) seçiniz

Bu söylediğimi yapabilmeniz için youtube a üye olmanız gerekiyor

Resim
En son MaviGitar tarafından 09 Mar 2007 [ 13:16 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Bu konu hakkında sessiz kalmayalım arkadaşlar herkes protestosunu gerçekleştirsin. Üye olun ve kaldırılması için oyunuzu kullanın çok çirkin şeyler bunlar

Kullanıcı avatarı
aybik
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen aybik »

noluyo ya sahipsizmi sandılar.ama şimdi şuda var zamanında peygamberimize bile yapıldı atatürke yapılmazsa ayıp olur.arkadaşlar bu ne saygısızlık bunu yapan hangi devletin vatandaşı .bizler kimsenin devlet kurucusuna yada peygamberlerine böyle şeyler yapıyormuyuz :nono: .saygıda kalmamış.umarım en yakın zamanda kaldırılır hatta ceza bile verilsin bunu oraya koyana.yeter ya.

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

youtube a üye olup sende tepkini gösrebilirsin

Kullanıcı avatarı
aybik
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen aybik »

şu anda onunla uğraşıyorum .paylaşım için saol.benim hassas noktamdır bu konular. saol =d>

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

haklsısın MaviGitar,

buna seyirci kalamayız

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

yapsınlar bakalım. ellerinden geleni yapsınlar. TÜRK kızdırılması gereken son milettir. bunu öğrenecekler az kaldı...

zamanında ATAMIZ onların savaş meydanlarında kıçlarını tekmeleyerek canlarını epey yaktı. adamların kuyruk acısı kolayca geçmez....

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

MaviGitar, sen videonun kaldırılması için bizden yardım istemiştin gerek kalmamış. youtube yayını komple iptal. TÜRKİYE postayı koymuş valla... :lol: