TÜRKÇE konuştuğu için özür diledi...

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

TÜRKÇE konuştuğu için özür diledi...

Mesaj gönderen AsilKan »

DÜNYA Kadınlar Günü nedeniyle Van Bostaniçi’nde düzenlenen bir programda konuşan DTP’li Belediye Başkanı Gülcihan Şimşek, “Sayın Öcalan’ın zehirlenmesi bütün Kürt halkını tedirgin etmektedir” dedi. “Demokrasi şehitleri” için yapılan bir dakikalık saygı duruşundan sonra Şimşek, Kürtçe konuşmasından sonra katılanlardan özür dileyip, konuşmasını Türkçe olarak da yapmak zorunda olduğunu söyledi.

Konuşmalardan sonra, Kültür Merkezi’nin etrafında bulunan askerler, salona girmek istedi. Kadınlar askerlerin bu tutumunu zılgıt ve alkışlarla protesto etti. Başkan Gülcihan Şimşek, askerleri dışarı çıkmaya ikna etti. Şölen, yerel müzik gruplarının söyledikleri parçalarla son buldu.

(kaynak : AKSAM gazetesi 9 mart 2007)

yahu bu ne rezillik. ey kaltak sen nerede yaşıyorsun.. ulan şerefsiz amipsi yaratık... madem güzelim TÜRKÇE bi yerlerine fena halde batmakta o zaman DEFOL GİT. İTOĞLU İT...

arkadaşlar bu sözlerim için özür dilerim ama aklımdan şu an geçenleri duyabilseniz bunlara şükür ederdiniz...

yahu görüyor musunuz rezilliği? kadının ettiği lafa bak. TÜRKÇE KONUŞMAK ZORUNDAYMIŞ. ÖZÜR DİLERMİŞ....BAK BAK BAK..

allah aşkına biz ne şaşkın milletiz? adamlar yemedik nane bırakmıyo hala SABREDİYORUZ? NEDEN?

ben o bazılarının özgür diye özendiği bi batı ülkesine gidecem sonra oranın dilini konuşunca böyle bi tavır serdileyecem.. mümkün mü ?

niye bu kadar serbest bu ülke? bi tene adam çıkıp şunların tepesine binmiyor? o kadar savcı, asker, polis neyi bekliyor? biz yapalım desek ona da engel olurlar.. LANET OLSUN BÖYLE ANLAYIŞA...

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

çok haklısın bende lanet ediyorum. haram olsun bu topraklar onlara :!: :!: :!:

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

bende bu topraklarda böyle insalara bile söz hakkı verdiğimiz için kendimizden özür diliyorum

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

off ya ben hızımı alamadm kadına bak yaa :madman: :tuh: ..bu kadar demokratik olduğumuz için gelio bunlar başımıza..ibret-i alem olsn die ascan bunlardan bi kaçını

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

ilk kez aazımı bozcam we;

ulan orosp* sen nerde yaşıon kimin memleketinde
anayasamızı bilmezmiş gibi kaltakça özür dileyip türkçe konuşuosun

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

bunları bu hale biz getirdik arkadaşlar. biz bu kadar aptal olmasak bu kadar kudurabilirler miydi hiç ?

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

daha önce dediğim gibi...

ONDAN SONRA KÜFÜRE GÜNAH DİYOLAR...

Kullanıcı avatarı
küçükhanım
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen küçükhanım »