Satılığız! Seç Beğen Al

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

gerçek kişiden kişiye değişir. senin gerçeklerin nedir reha37 ?

bilinçli mi satıyoruz demişsin. sorun o zaten dostum. önümüze gelene istediği şeyi satıyoruz.... problem burda zaten. eğer özelleştirme adı altında dev stratejik kuruluşlar 3 yıllık karına satılıyorsa orada biraz düşünmek gerek....

ayrıca üslup çok yanlış. ne demek BABALAR GİBİ SATARIZ? babandan mı kaldı onlar. terbiyesiz herif....

Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen drowningpool »

:yuh:

bencede satılmayanları yazsan daha az sürermiş :yuh:

yaa arkadaşlar gün geçtkçe ülke elden gidior!!

en basitinden yangın çıkartıyorlar!mesela antalya-manavgatta!yakın bi tanığımn sölediğine göre sabah 8 gbi yangn bşlamış!bu nasıl çıkıyor dersiniz!!
güneşten mi sabahın köründe!!ve yangın bittikten sona yeni çıkan bi düzenle hemen ev inşaa ediyorlar..ya da alışveriş merkezleri vb..
hemde kim dersiniz?!!yabancılar!!!! :çok sinirli: inanmıyorsanız gidin görün oraları..araştırın!

daha fazla uyumayalımmmm!!!!!

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

AsilKan, sen ne dense duymıyacaksın, kararını çoktan vermişin... Herkesin doğrusu kendine... Bu bölümdeki son lafım budur....

Kullanıcı avatarı
bycarizma
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen bycarizma »

yakında bunlar bizleride gözden çıkarır allah zeval vermesin inş. paylaşım için tşkler

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

reha37, sende benden pek farklı değilsin..
ama haklısın benim fikirlerim öyle durduk yerde oluşmaz. bilgiyle yoğurur zamanın eleğinden geçirir öyle varederim. o sebeple kolay kolay değişmezler..

ayrıca gerçekleri istiyorsan maskesiz soygun isimli bir kitap çıktı. okumanı tavsiye ederim...

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

AsilKan, bana herhangi bir şekilde cevap yazma bir daha....

"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın"...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

AsilKan, ve reha37, arkadaşlarım iyi konuşuyorsunuz güzel şeyler tartışıyorsunuz ama tartışmanın şiddeti artacak olursa konu kilitlenir haberiniz olsun.

Güzel bir konu bu yüzden kilitlenmemesine özen gösterelim lütfen!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

reha37, sen bilgilisin ben değilim öyle mi ? buna karar verecek kişi sen değilsin . üslubun çok seviyesiz. bi daha cevap yazmaya tenezzül etmem. sen de bana yazmazsan sevinirim. olayı bu hale getirmek çok anlamsız. eğer tartışamıyorsanız ya tartışmayı bilmiyorsunuzdur, yada bilginiz sınırlıdır....

Kullanıcı avatarı
isates
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen isates »

yaaa ben birşeyi marek ediyorum bu sitede siyaset yapmak yasak değilmi..
sizin eleştirdiğiniz uzun listeyi savunacak değilim çünkü o siyaysilerle hiç bir bağlantım yok aksine merkez sağ görüşlüyüm sadece bir istatistikçi olarak değerlendireceğim bu tabloyu..
hükümetde olan partileri inceleyiniz ve her partiyi sadece o dönemde değil görev yaptığı süreyi ve kaç efa göreve geldiğini değerlendirirseniz sizde anlayacaksınız demek istediğimi...
sadece şunu sormak istiyorum sizin satışdan kastınız ne özelleştirme sizce satmak mı.. hepimiz üniversite öğrencisiyiz ve az çok ekonomi dersi aldık.. özelleştirme liberalist sistemin bir gerçeğidir ve türkiyede liberal bir ülke değilmi..
ne yani sosyalist bir ülke gibi her şey devlete mi ait olacak o zaman da diyeceksiniz ki yok rüşvet yok adam kayırma bırakalım da bu boş siyaseti gerçekleri görelim lütfen..
eğer sizde bu ülkede söz sahibiyiz diyorsanız yaşananları görmek istediğiniz gibi değil de gerçekler doğrultusunda görmeye çalışırsanız inanın ki herşey çok daha güzel olur.. bu arada siyaset yaptığımı düşünen varsa özür dilerim... paylaşım için teşekkürler umarım istediğiniz gibi değil gerçekler doğrultusunda değerlendirirsiniz...

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

isates, BEN DEVLET HERŞEYİ YAPSIN DEMİYORUM.
elbette özel girişimciler de var olacak. ancak;
sen stratejik kuruluşlarını bu amaçla satamazsın. hadi sattın. buna özelleştirme diyemezsin. hadi dedin. o zaman yıllık karının 3 katına şirketi neden sattığını açıklayamazsın....

hele de ne olduğu belli olmayan adamlara asla satamazsın. ayrıca türkiye liberal sayılmaz bence. karma ekonomi demek daha mantıklı geliyor bana...