Satılığız! Seç Beğen Al

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ayrıca bunu siyaset olarak görmüyorum. çünkü ben şiğmdiye kadar hiçbir partiyi tutmadım ve burda "AKP KÖTÜDÜR. FALANCA İYİDİR " demedim. sadece yapılanı söylüyoruz. buna siyaset denemez zannımca..

Kullanıcı avatarı
isates
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen isates »

o zaman öğrenmene yardımcı olacak araştırmaları yapabilirsin bunlar tek düzey açıklamalırı incelekle olmuyor ..
özelleştirmeninde anlamını tam olarak kavrayamadığıngörüyorum çünkü halen satış diyorsun.. bu konuda tartışmak gereksiz çünkü elimezde fiyatları içeren resmi belgeler olmalı eğer o belgelere ulaşmak istiyorsan türkiye istatistik kurumunun sitesini inceleyebilirsin..
o sitede bulacağın şey satıldığına inandığın birimlerin istatistiki tblolarıdır belki o zaman daha anlaşılabilir özelleştirmenin tam mahiyeti...

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

asil kan boşver bu platformda tartışarak bi arpa boyu kadar yol alınmaz..nolcakki biz tartışıyoruz da ne oluyor bilgimizle dalga geçenler veya daha ileri gidipde bilmediğimizi söyleyenlee binlerce şey tartışmak manasız ben öle yapıyorum tartışmıyor diyorum bel-i cümlesine eyvallah...uzatmak manasız bak isates gir bak filan demiş gir bak ....ben çok gördüm gir bak deyip de haksız çıkanları...gerçi arkadaş çok emin kendinden...ama haklı markete gider 1 kilo çay istersin o satış olur bizimki markete gidip çayın yarım kiloluğunu yarı bölmek isteyip aynı ücreti vermek oluyor....herneyse boşver satışlerdayız..

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

isates, ben gereken herşeyi çğrendim çğrenmekteyim. aramızda bilgiye ihtiyacı olan sensin. sen,n çzelleştirme anlayışın ne peki? herşeyi satmak mı? benim lügatımda ona hainlik denir.o sitelere sen gir çünkü ciddi anlamda ihtiyacın var anlaşılan.

ayrıca öyle sallamakla olmuyo. sen getir bakalım rakamları.....