leyla zanadan inciler...

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

leyla zanadan inciler...

Mesaj gönderen AsilKan »

DİYARBAKIR’da yapılan kutlamalara beklenenin altında yaklaşık 100 bin kişi katıldı. Gösteri yapan 68 kişi gözaltına alındı.

DEP eski Milletvekili Leyla Zana, kutlamada yaptığı konuşmayla yine tepki çekti. Zana “Bütün Kürdistan halkının Nevroz’unu kutluyorum” diyerek başladığı Kürtçe konuşmasında “Kürtlerin 3 yoldaşı var. Birincisi Celal amca (Talabani). İkincisi Mesut (Barzani) amcadır. Üçüncüsü siz ona rehber, başkan diyorsunuz. Hepimizin yüreğinde Kürt halkının iradesi olarak anlatıldığı başkan Öcalan’dır. Üçü de yüzümüzün akıdır, kulağı, yüreği ve beynidir. Yüreğimizde yer edinmişlerdir. Sizi inançsız ve güçsüz gördüm. İnancınızı güçlü tutun.” Ardından PKK elebaşı Öcalan’ın İmralı’dan gönderdiği mesajı okundu.

hey garip TÜRKİYEM....

hey garip MİLLETİM....

tarihte hiçbir millet, hiçbir devlet bu kadar güçlü olmasına rağmen bu kadar çaresiz olmamıştır heralde...

vatanımı milletimi sevdiğim için ben faşist damgası yiyorum, diğer tarafta adamlar benim ülkemde bana meydan okuyorlar, ırkçılık yapıyorlar ve bunun adı DEMOKRASİ, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ oluyor.....

ya ben çok uyanığım ya da birileri çok salak...

allah aşkına ne bekliyorlar bazıları. üzerlerinde oturdukları koltukların hakkını vermekten aciz bu adamlar biz gençler bişey yapmak istesek bizi tutuklar, mahkum ederler ama...

ben mersindeyim ve burdan haykırıyorum durum zannettiğinizden çok daha kötü...

biz barzani talabaniye kızıyoruz, tv de eski komutanlar çıkıyor naralar atıyolar "ASARIZ KESERİZ" diye..ancak ben TÜRKİYENİN SINIRLARI İÇERİSİNDEKİ BİR ÜNİVERSİTEYİ BİLE KONTROL EDEMEDİĞİMİZİ İLAN EDİYOR VE UTANARAK SÖYLÜYORUM Kİ adamlar burada apo diye bağırıyor, pkk bayrakları açıyor ve müdahele eden yok...

gerçekten gidişat hiç iyi değil arkadaşlar. atalrımızdan tertemiz aldığımız bu yurdu onlara nasıl böyle yaptık diyecez de çıkacaz huzurlarına? ya bi ben miyim bu kadar kafaya takan? uyuyamıyor, tv seyredemiyorum. ben bunu hazmedemiyorum arkadaşlar...

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

artık kufur ede ede yoruldum bunlar dava diye uğrasıyorlar sorsan %75 i bılmez davasını(!)

Kullanıcı avatarı
zuzum1
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen zuzum1 »

bende mersindeyim arkadaşım çok doğru söylüyor.Türkiyenin en karışık ve en çok hainlerin bulunduğu şehir.Yazık bu şehre.İkitane koca koca körüklü belediye otobüsünü yaktılar şerefsizler.Ben onlar hakkında konuşmaya korkuyorum onlarda hiç korku yok.ÇÜnkü şehrin yarıdan çocğu onların.Bende uyuyamıuyorum bende çok üzgünüm.ama çare nerde?

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

onlarda hiç korku yok çünkü insanlarımızın onlardan korkması onları cesaretlendiriyor..
şehrin yarısı onlarınsa yarısı da bizim... bu ülkenin çaresi bizleriz. herkes eğriyi doğruyu bilse bilmeyen öğrense öğrenmeyen sussa hiç bi sorun kalmaz ancak hayatında 3 kitap okumamış adamlara meydanı bırakırsan işler bu hale geliyor ne yazıkki...

evet zuzum1 bende üzülüp kara kara düşünüyorum acaba ne yapsak diye. ne yapacağımızı tam olarak bilmiyorum ancak çok iyi bildiğim birşey varsa o da ŞEHİT KANLARIYLA SULANMIŞ BU TOPRAKLARI DÜŞMAN KANI DÖKMEDEN VERMEYECEĞİMİZDİR. EĞER BİRİLERİ BİZİM TOPRAKLARIMIZA GÖZ KOYMUŞSA VE ALMAK İSTİYORSA BİLSİN Kİ KABUL EDECEĞİMİZ TEK ÖDEME KANLA OLANIDIR....

teşekkürler....