Türkiyede yaşayan bir Ermenin Türkler Hakkındaki Düşünceleri

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Türkiyede yaşayan bir Ermenin Türkler Hakkındaki Düşünceleri

Mesaj gönderen En[G]in »

Türkler bunu asla kabul etmezler çünkü onlar Atatürk'ün uydurduğu soylu türkler masalına inanırlar. Türkler kimsenin adam yerine bile koymadığı dağlarda yaşayan soysuz barbar bir kavimdir, orta asyadan kaçmışlardır çünkü çinlilerden korkmuşlardır, dolayısıyla korkaklıkları da genetiktir. Türkiye'yi amerika ve israil yönetir, onlar yıllarca amerikanin gönderdiği paralarla ayakta durmuşlardır. Bir türk para için her türlü adiliği yapmaya müsaittir. Türkler inanılmaz derecede cahildir. Coğu ömründe eline kitap almış değildir. Türkler okumaz, araştırmaz, onlar sadece televizyon izlerler ve televizyon ne derse ona inanırlar. Politikacıları sadece ülkeyi soyarlar, ülkelerinin her köşesinde rüşvet ve yolsuzluk vardır. Tüm türk ticaret adamları vergi kacırır. Eğitim sistemleri berbattır, her sene yüzbinlerce,milyonlarca öğrenci üniversiteye gitmek ister ama gidemez, sağlık sistemleri berbattır, milyonlarca insan doktor kuyruğunda olur, emeklisine, işçisine memuruna cok az para ve değer verirler, türkler izledikleri "kurtlar vadisi" gibi pembe dizileri ve o dizilerdeki kahramanları gerçek sanırlar, kafalarına kuduz köpeklere yapıldığı gibi çuval geçiren amerikan askerlerinden polat alemdar isimli bir soytarı dizi kahramanının intikamlarını aldığını zannederler. Türkler insan hayatına asla önem vermezler, hukuka saygıları ve inançları yoktur, ülkede alt kademe askerler bile profesörden daha yüksek maaş alırlar, türklerin diğer milletlere ve dinlere hic saygıları yoktur, müslüman olmayan herkese gavur derler ve kötü davranırlar, kendilerine özgü kültürleri bile yoktur, türkler çok dedikoducu bir halktır, insanlarin arkasından konuşmaya bayılırlar, namus kavramları sadece bacak arasındadır. Kisacasi türkler dünyanın en aşağılık milletidir!!! afganistan iraq ve irandan sonra sıra Türkiye Cumhuriyetine gelecek. Amerika birleşik devletleri bu hasta devleti de bitirecek... (I wrote that sentences for the turk visitors of this forum. I explained how much liar they are. Turkish people are very racist, liar and uneducated. They dont ve honour, they dont have culture, they never read books, they only believe the television, their education system is very bad, everyyear millions students want to go university but they cant, their health system is also rubbish, all of them are ill, they are very dirty, they never respect to other nations and religions. I cant see Turkey's future, after afghanistan ıraq and iran, usa ll finish turkish republic....)

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

lisede bie ingilizce hocamız vardı. onun bir sözüne bayılırdım. onu çok kızdıran ve gerçekten aşağılık biri olan müdür yardımcımız hakkında " 7 TANE *ROSPU BİRLEŞSE BÖYLE P*Ç DOĞURAMAZ" derdi. işte bunlar tam o kıvamda arkadaşlar. ve onların ve onlar gibilerin düşündükleri s....... de bile değil.
ama biz gerçekten salağız. salağız ki böyle pi* kuruları dilediği gibi at koşturuyor. sözümü bitiriken bu arkadaşa HOŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞTTTTTTTTTTTTT demeyi bir görev bilirim. ayrıca tüm TÜRK ordusu analarının üzerinden geçtiği günde böyle rahat konuşabilecekler mi merak ediyorum? kötü sözler söylediğim için başta bayan üyelerimiz olmak üzere tüm köstebekçilerden özür dilerim ancak bu adam hakkında başka türlü konuşmam mümkün değildi....

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

xxmangaxx, yazı için teşekkür mederim kardeşim. bu yazıyı nereden aldığını ban özel mesaj yoluyla belirtirsen sevinirim..

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

rica ederim mustafa abi, abi bende bunu başka yerden almıştım reklam olmasın diye yazmadım özel mesaj ile gönderdim ;)

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

eyvallah. iyi etmişsin. sağolasın...

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

rica ederim abicim ;)

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

evet TÜRKLER soysuzdur. bu yüzden dünyanın en eski kavimlerinden biriler...

evet dağlarda yaşayan barbarlardır. bu yüzden 1000 yıldır tüm dünyanın arzuladığı anadoluyu ellerinde tutabiliyorlar...

evet TÜRKLER çinlilerden korkmuşlardır. hatta o kadar korkmuşlardır ki çin imparatorluğunu defalarca vergiye bağlamışlardır. ve TÜRKLER o kadar kormuşlardır ki çin seddini inşa edenler onlardıryani çin seddi TÜRKLERDEN korkan çinlilerin değil, çinlilerden korkan TÜRKLERİN bir yapısıdır....

evet TÜRKİYEYİ abd ve israil yönetir. hatta TÜRKLER yönetmekten anlamazlar bile diyebiliriz. işte bu yüzden yüzyıllar boyu avrupayı önlerinde diz çöktürmüşlerdir..3 kıtada onlarca kavime hükmetmişlerdir...

evet TÜRKLER cahildir. o yüzden FATİH SULTAN MEHMETİN yazdığı 3 katlı matematik soruları ancak son on yılda çözülebilmiştir...

evet TÜRKLER kurtlar vadisini ve polat alemdarı kahraman sayarlar. zira TÜRKLERİN tarihinde ATATÜRK, FATİH SULTAN MEHMET, YAVUZ SULTAN SELİM, GAZİ OSMAN PAŞA, KUTLUK BİLGE KÜL KAĞAN, HAKAN KAĞAN, ALPARSLAN gibi yüzlerce gerçek kahraman yoktur çünkü...

TÜRKLER insan hayatına önem vermezler. ama köpek sevgileri çoktur. zaten o yüzden hala nefes alabiliyorsunuz sizin gibiler...

evet TÜRKLER diğer dinden, ırktan insanlara çok kötü davranırlar. öyle kötü davranırlar ki 400 yıl tümünü yönettikleri yunanistanın ne dili ne dini değiştirilmemiştir. istesek köklerini kazıyabileceğimiz halde ermenilere de müsamaha etmişizdir...bu hüküm sürdüğümüz her yerde böyledir...

evet TÜRKLERİN kendilerine has bir kültürü yoktur. zaten çini, seramik ebru... ermenilere aittir. kebab, börekler de öyle. mevlana, şems, uluğ bey ermenilerdir zaten...

evet sıra türkiyeye gelecektir. ve sıra bize gelince ki bizde bunu bekliyoruz zaten ilk hedefimiz kim olacak? okyanus ötesi ABD toprakları mı yoksa yanıbaşımızdaki ermeni diyarı mı?
En son AsilKan tarafından 26 Nis 2007 [ 13:57 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Mustafa abi inan ki senin VATANIMIZ hakkındaki yazılarına hastayım .. Helal olsun

Sadece şunu söyliyecem ;

http://www.aktuelbilgi.net/viewtopic.php?t=9295

buraya bakanlar benim ne demek istediğimi anlamışlardırr ;)

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

xxmangaxx yazdı:Mustafa abi inan ki senin VATANIMIZ hakkındaki yazılarına hastayım .. Helal olsun

Sadece şunu söyliyecem ;

http://www.aktuelbilgi.net/viewtopic.php?t=9295

buraya bakanlar benim ne demek istediğimi anlamışlardırr ;)

eyvallah xxmangaxx. teşekkür ederim. ben sadece yapmam gerekeni yapıyorum. elimden geldiği kadar. eğer başarılı olabiliyorsak ne mutlu...

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

TÜRKLERİN adaletsiziliğine bir örnek !

FATİH SULTAN MEHMET bir gayrimüslim mimara cami siparişi verir.mimar kabul eder ancak camiyi FATİHİN istediği zaman ve şekilde yetiştiremez. buna kızan FATİH öfkeyle mimarın ellerini kestirir. mimar ise bu durum üzerine yapabileceği tek şeyi yapar ve FATİHİ şikayet eder. kime mi? en yakın kadılığa... yani mimar FATİHİ kendisine bağlı olan bir kadıya şikayet eder. bunun üzerine kadı FATİHİ huzuruna çağırtır...

kadı olayı iki taraftan da dinler ve kararını verir.. FATİHİN ELİ KESİLECEK......

bu durum karşısında mimar üzülür ve başka bir çözüm talebinde bulunur. ve kadı bunun üzerine FATİHE ömür boyu mimara kendi cebinden bakması, tüm ihtiyaçlarını eksiksiz gidermesi yönünde bir ceza verir...

durumundan memnun mimar kadının huzurundan ayrılır. FATİH kadıya yaklaşır ve der ki;

-EĞER BEN PADİŞAH OLDUĞUM İÇİN HAKSIZLIK YAPACAK OLSA İDİN KILICIMLA BOYNUNU VURURDUM...

kadının cevabı daha da ilginçtir;

- hünkarım eğer padişah olduğunuz dolayı benden iltimas talep etseydiniz ( göstererek ) topuzumla kafanızı ezerdim...

evet biz aşşağılık bir milletiz. adalet anlayışımızdan da belli değil mi ?