Göstermelik 19 Mayıs Töreni

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
meyra
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Göstermelik 19 Mayıs Töreni

Mesaj gönderen meyra »

23 Mayıs 2007 tarihinde çekilmiş Eskişehir'deki bir ilk öğretim okulunun düzenlediği göstermelik tören.
Bu törende ne İstiklal Marşı okunmuş ne de Saygı Duruşu'nda bulunulmuştur. Ayrıca okul idaresi de törende yoktu...
Atalarımızın kemiklerini sızlattılar.:madman:

[youtube][/youtube]

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

evet katılıyorum ilköğretim değil lisedede aynı sorun var bizim 19 mayıs etkinliklerinde aynı sorun vardı.Bence asıl sorun öneminin yeterince anlatılamaması yada yanlış şekilde anlatılması.paylaşım için saol =D>

Kullanıcı avatarı
meyra
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen meyra »

prensess yazdı:evet katılıyorum ilköğretim değil lisedede aynı sorun var bizim 19 mayıs etkinliklerinde aynı sorun vardı.Bence asıl sorun öneminin yeterince anlatılamaması yada yanlış şekilde anlatılması.paylaşım için saol =D>

Yorumun için teşekkür ederim prensess.

Üstteki Video'nun Devamı:

[youtube][/youtube]

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Nasıl tören bu. Istiklal marşı okunmuyor, saygı duruşu yapılmıyor, üstelik okul idaresi yok öyle mi..? Bu okulda öğretmenler yok mu?

Siz bunların tören yaptığına emin misiniz..? Tören yapıldığına dair bir kanıt yok, bence bunlar tören falan yapmıyorlar..

23 Mayıs'ta ne töreni hem bu..! :shock:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
emre_aydin
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen emre_aydin »

ölece şiir okumuşlar yau :)

Kullanıcı avatarı
meyra
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen meyra »

Ewet. Haklısınız. Sadece günün anlamını belirten konuşma yapıldı, şiir okundu, yani adı törendi. Nasıl törense :huh: . Devamı var. Eklenecektir.

Kullanıcı avatarı
ıIı_aMo_ıIı
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen ıIı_aMo_ıIı »

Allahım Sen Aklımı Koru :madman:

Kullanıcı avatarı
emre_aydin
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen emre_aydin »

sakin olun arkadaslar asinda sadece kendiniz için sakin olun bu ülkeyi koruyanlar başındakiler değilse bizde warız! kimse hiç bişeyden kopmuş değil ewet haklısınız bu saygısızlık ülkemize bize en önemliside ATATÜRKe karşı yapılan bi saygısızlıktır umarım bu hatayı bidaha tekrarlamazlar yoksa çok büyük karşı çıkışlar olacağından eminim! we böyle dewam ederse ülkenin sadece 10 yıl sonrasını düşünmek bile imkansız bir hale geliyor!!!