ırak a girelim mi?

Ülkemizini içinde bulunduğu durumları tartışabilirsiniz ancak SİYASET YAPMAK YASAK!!!
Kullanıcı avatarı
DeVRiM
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen DeVRiM »

winnie uçak konusunda tamamen rehaya katılıyorum onların yapıp geliştirdiği
bir uçak kullanıyoruz üstelik bizim hava gücümüz onlarınkiyle karşılaştırlmayacak
kadar zayıf ama şunu da bilmek gerekirki savaşlar kara ordularıyla kazanılır
bizim kara ordumuzda yetenek olarak dünyanın bence en iyi ordusu
:firing: :firing: :firing: :firing: :firing:

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

uçakları onlar yapmışlar ama kullananalar TÜRK PİLOTLARI...

dünyanın tüm pilotluk yarışmalarında dereceleri olan TÜRK EVLATLARI...

kara ordumuza zaten kimse erişemez. ayrıca bölgede tüm dengeler bizden yana. biz ırak a iranla anlaşarak girsek, şii-sünni öatışmasını sona erdirip onları ABD ye karşı güçlendirsek amerikanın onca hava gücü neye yarar? ayrıyeten ABD nin bu coğrafyada bizim sahip olduğumuz kadar(yanılmıyorsam 300 küsür) avcı uçağa sahip olduğunu sanmıyorum.iran hava gücüyle birleşildiğini düşünün.

dünya bir satranç masasıdır, ülkeler taşlar. türkiye bu masada fil olan iranla kendi gücünü(kale) birleştirirse buna rusyanın vezirliğini de eklersek amerikan hegamonyasına ve kürt piyonuna karşı duramayacağımızı söylemesin kimse. çinden hiç bahsetmiyorum...

yıllardır yanlış taraftayız bunu kimse inkar edemez. ancak batı yalakası entel bozması karanlık aydınlar abd ile devam derler. artık yeni bir dünya kuruluyor. yeni dengeler burda, ortadoğuda başlatıldı. bu coğrafyanın en güçlü ve en köklü devleti olan türkiye seçilmek yarine seçmeli. etkilenmek yerine etkilemeli.

Kullanıcı avatarı
siskatil2
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen siskatil2 »

bu pkklılar diyosunuz kurt diyosunuz butun kurtler pkklımı hep televizyonda sehitlerin hepsi kurt bunların %30 turk vatandaı olmus onlar kurtlunde kalmıs
gitsinler bi vatan kursunlar kendilerine erkeklerse onlar neki bir ucakla hallederiz ama saklanıyo serefsizler bide kufur ettigim icin ozur 1. dunya savasında kabeler bize saldırdı.arada ne fark var kurt ve turk 2 harf yer deyiştirmiş

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ordaki kürt lafı kuzey ıraktaki barzani talabani ve peşmergeleri ifade etmek için kullanılmaktadır. kürt kökenli türk vatandaşları, yani vatanına bağlı gerçeğin farkında olanlar bizim için hiç bir fark taşımazlar. ırkçılığa hayır ancak etnik parçalanmaya da hayır. tek yol ulusalcı devlet millet anlayışı.

kimse lafı başka yerlere çekmesin. benim hayatımda birsürü (hemde yakın olduğum ve çok sevdiğim) kürt kökenli arkadaşım var. ancak pkk ve k. ıraktaki gelişmelerin, patlayan bombaların sebebi kürtlerin ırkçılığından kaynaklanmaktadır( oradaki kürtlerden bahsediyorum) zaten aklı başında, yurduna bağlı, pkk ya lanet eden herkes etnik kökeni ne olursa olsun yandaşımdır, kardeşimdir....

Kullanıcı avatarı
siskatil2
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

bende onu demek isatedim butun kurtler pkklı deyildir vatan icin savasanda var

Kullanıcı avatarı
siskatil2
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

TÜRKİYE ORTA DOGUDAKİ EN BÜYÜK DEVLET abd girerse iş karışır hemen girilmeli bence bu kadar şehitin kanı yerde kalmamalı

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

GİRSİN İYİ OLUR...