Korkunç Bir Gün!

Basketbol ile ilgili aradığınız herşey burda...
Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Korkunç Bir Gün!

Mesaj gönderen Ak_23 »

Resim

İspanya'da oynanan 35. Avrupa Beskatbol Şampiyonası'nda Almanya'ya 79-49 yenilen A Milli Basketbol Takımı oyuncusu Kaya Peker, ''Korkunç bir gün'' dedi.

Kaya, maç sonrası yaptığı açıklamada, sadece şampiyonaya devam edebilmek için Çek Cumhuriyeti maçının kazanılması gerektiğini söyledi.

Almanya milli takımında oynayan Galatasaray'ın da oyuncusu Mithat Demirel ise ''Başta 1. periyot olmak üzere çok mükemmel maç çıkardık. Savunmamız da çok iyiydi'' dedi.

Mithat, hiç bir zaman için Türkiye'yi 30 sayı farkla yenebileceklerini düşünemediklerini ifade ederek, ''İnanılmaz bir maç yaşadık. Hem bizim oyunumuz, hem de tahmin ediyorum ki, Türk Milli Takımının içindeki problemler böyle bir skorla maçı kazanmamızı sağladı'' diye konuştu.

Mithat, grupta aldıkları 2 galibiyet sonrası şampiyonadaki yollarını daha da açık gördüklerini söyledi.

TANJEVİC ŞAŞKIN
Milli takım antrenörü Bogdan Tanjeviç ise Nowitzki'yi durduramadıklarını belirterek, "Nowitzki çok iyi oynadı, onu durduramadık. Madrid'e giden takım biz olmak istioruz. Çek maçını mutlak kazanmamız gerekiyor. Biz aslında iyi bir takımız ancak neden böyle olduğunu anlamış değilim. Kaybettiğimiz iki maçı unutup Çek Cumhuriyeti maçını düşünmemiz lazım. Oyuncularımın moralinin çok bozuk olduğunu tahmin ediyorum. Tabiki kaybettikleri için onlarda üzülüyorlar ancak dediğim gibi önümüze bakmamız gerekiyor" dedi.

Resim

ENDER'İN DURUMU CİDDİ DEĞİL
Bu arada maçta başına aldığı darbeyle rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan milli basketbolcu Ender Arslan'ın durumunun ciddi olmadığı bildirildi.

Milli takım heyetinden alınan bilgide, Mallorca'daki hastaneye kaldırılan Ender Arslan'ın tüm kontrollerinin yapılıp beyin tomografisinin çekildiği ve sonuçta endişe verecek bir durumun olmadığı ifade edildi. Ender Arslan, hastaneden taburcu olup, oteline dönerek, istirahate çekildi

Kullanıcı avatarı
melankolik
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen melankolik »

ben bu macı ızledım oyuncular hıc bu kadar kotu oynamamıstı ve ben oyuncuları hıc bu kadar ısteksız zorakı maca cıkarken gormemıstım