mehmet okur all star maçı videoları

Basketbol ile ilgili aradığınız herşey burda...
Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

mehmet okur all star maçı videoları

Mesaj gönderen ARENA »

Batı takımında yer alan Mehmet Okur’un arkadaşları ile birlikte İzleyenlere takdimi.

[youtube][/youtube]

İşte bir Türk basketbolcusu Mehmet Okur’un ilk kez NBA All Star maçında oyuna girdiği an.

[youtube][/youtube]

Mehmet Okur sayı için çok şans bulamasa da oyunda kaldığı süre içinde batı takımına faydalı olmaya çalıştı. İşte Mehmet’in ilk yarıda faulle kesilen sayı denemesi.

[youtube][/youtube]

Ve Mehmet ilk sayısına son çeyrekte ulaşıyor.

[youtube][/youtube]

Mehmet Okur 14 dakikanın üzerinde oynadığı maçı iki isabetli şut ve 4 sayı ile tamamlarken, iki faul atışından faydalanamadı. Yıldız oyuncumuz bir ara, Shaquille O’Neal ile karşılıklı salonu kahkahaya boğdu.

[youtube][/youtube]

grurumuzsun memo

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Lanet olsun izleyemedim maçı.. :(

Ben evde değilim misafirlikte de gece yarısı kalkıp maç izlenmez ki.. Ayıp diye birşey var.. :D

Mehmet özetlerinde de izlediğim kadarıyla güzel oynamış.. Zaten önemli olan o büyük müsabakaya katılmasıydı.. İnşallah devamı da gelir bundan sonra...

Teşekkürler ARENA....! Benim gibi maçı izlemeyenler için güzel videolar... ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

çok güzelmiş ellerine sağlık...........

Kullanıcı avatarı
mymokur
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: mehmet okur all star maçı videoları

Mesaj gönderen mymokur »

ben bubu izleyemiyorum yardımcı olurmusunuz üyede olsum ama lütfennn

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: mehmet okur all star maçı videoları

Mesaj gönderen VSaBaH »

mymokur yazdı:ben bubu izleyemiyorum yardımcı olurmusunuz üyede olsum ama lütfennn

Arkadaşım linkler youtube olduğu için gözükmüyor.

Ama illa izlemek istiyorsanız o halde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! a girin ve açılan sayfada LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yazan yere aşağıdaki linkleri yapıştırın ve Begin Browsing deyiniz.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim