Katolik dünyası bu fotoğrafı konuşuyor

Burada ilginç resimlerinizi paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
tetrilejyon
Aktif Üye
Aktif Üye

Katolik dünyası bu fotoğrafı konuşuyor

Mesaj gönderen tetrilejyon »

Katolik dünyası 6 ay önce çekilen ancak Vatikan tarafından bugün yayınlanan bir fotoğrafı tartışıyor. işte Papa II. Jean Paul'ün ölüm yıldönümü ayininde yaşandığı iddia edilen şaşırtıcı olay.

Katolik dünyası 6 ay önce çekilen ancak Vatikan tarafından bugün yayınlanan bir fotoğrafla "iman" tazeledi. Bir grup Polonyalı bundan önceki Papa 2'nci Jean Paul'ün 2'nci ölüm yıldönümünü anmak için 2 Nisan'da Wojtyla köyünde toplandı. Grup, daha sonra ateşin çevresinde toplanarak dua etmeye başladı.

Dua edenlere göre ateş yavaş yavaş şekil değiştirdi ve sonra Jean Paul'ün silüeti haline geldi. Ateşin çevresindekiler, halkı selamlayan Papa'yı andıran bu silüeti görünce daha yüksek sesle dua etmeye başladı.

Polonyalı işçi Gregorz Lukasik'in çektiği bu fotoğraf önce köyün papazına verildi. Papaz fotoğrafı Krakow Psikoposu'na o da Vatikan'a ulaştırdı. Vatikan Basın Merkezi'nden rahip Jarek Cielekci, fotoğrafın gerçekliğini araştırmak için Polonya'ya gitti. Ve fotoğrafın montaj değil gerçek olduğu açıklandı. Şimdi tüm Katolik dünyası fotoğrafın bir rastlantı mı yoksa mucize mi olduğunu tartışıyor. İkinci Jean Paul'ün "aziz" ilan edilmesi için 3 mucizeye ihtiyacı var. Vatikan uzun zamandır Jean Paul'ün "mucizelerini" araştırıyor. Eğer bu ateş fotoğrafı mucize olarak kabul edilirse Papa'nın azizliğinin önündeki engellerden biri aşılmış olacak.
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
Dj_Genç
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Dj_Genç »

gerçekten ilginç

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

misyoner misin arkadaşım....

İman tazelemişlermişmiş... :hayiir:

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

yaptığım espriden dolayı özür diliyorum...........
En son MTUĞRUL tarafından 28 Kas 2007 [ 14:53 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
melankolik
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen melankolik »

bana pek inandırıcı gelmedi

Kullanıcı avatarı
nexstar
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen nexstar »

Mesaj Düzenlenmiştir!!!

[VSaBaH]

Kullanıcı avatarı
MeLo
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen MeLo »

nexstar, a katılıyorum.
Tepki ağır gibi gelebilir ama diniyle dalga geçilen herkesin tepkisi aynı şekilde olurdu.

Mesaj Düzenlenmiştir!!!

[VSaBaH]

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

nexstar ben öylesine bi espri yapmıştım sanırım yanlış bi espri idi ve senden ve senin dininden özür diliyorum bu konuda haklsısn yazdığım yazıyı kaldırıyorum doğrusun....

Mesaj Düzenlenmiştir!!!

[VSaBaH]

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

Mesaj Düzenlenmiştir!!!
[VSaBaH]

next starla aram da olan bi konuşma özür de diledim cewabıda werdim. sen de diğerleri gibi konuya yorum yap bana değil....[/u]

Kullanıcı avatarı
MeLo
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen MeLo »

.c