Katolik dünyası bu fotoğrafı konuşuyor

Burada ilginç resimlerinizi paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

gerekeni volkan sabah la konuş....küfredeceğini hiç düşünmemiştim o yüzden cwp vermek adabıma aykırı...

Kullanıcı avatarı
MeLo
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen MeLo »

Kusura bakma sinirlerim bozuk zaten hemen sildim.

Kullanıcı avatarı
nexstar
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen nexstar »

Mesaj Düzenlenmiştir!!!

[VSaBaH]

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

nexstar, tepkini anlıyorum. "O" arkadaşımızın espirisi hiç hoş bir durum değil ancak sen bunu güzel bir dille söyleyebilirdin, eğer ki karşıdaki güzellikten anlamıyor o zaman bizleri durumdan haber eder ve gerekeni yapmamızı beklerdin. Gerekeni yapacağımızdan da kuşkun olmasın ancak görüyorum ki "O" isimli arkadaşım yaptığı hatanın farkına varmış ve özürünü dilemiş. Artık bu hoş olmayan fazla uzatmadan, sana yakışanı yapman gerekiyor.

Bu hakaretlere varan mesajları şimdilik düzenliyorum. İstemeyeceğimiz durumların ortaya çıkmaması için konuşmalarımızda ve tartışmalarımızda LÜTFEN seviyeyi elden bırakmayalım.

Amacımız seviyemizi korumak. Kim ki seviyemizi düşürmeye çalışıyor ve forum kurallarını ihlal ediyor, üstelik bunda ısrar ediyorsa bizlerde gerekeni yaparız! Üstelik müdahalemiz bu kadar güzel bir dille olmayacaktır.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
nexstar
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen nexstar »

Anladım VSaBaH..Mesajları kontrol ettim düzenlediğiniz için teşekkür ederim.."O" isimli arkadaşın yazdığı mesaj moralimi çok bozdu, ßen Sizin dininize sayqı qösterirken sizin benim dinime karşı böyle davranmamız sonucunda ne beklersiniz..ßen ßuraya ßirşeyler paylaşıp foruma bişeyler kazandırmak için qeldim ama dinime söz eden birisi olursa, kusura bakmayın ama bende ters çıkarım.. ;)

Neyse ßir daha olmamasını temenni ediyorum..İyi Forumlar =D>