Arkadaşlar Halimize Binlerce Kez Şükür Edelim.İbret Alalım.

Burada ilginç resimlerinizi paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Arkadaşlar Halimize Binlerce Kez Şükür Edelim.İbret Alalım.

Mesaj gönderen Uyus »

Arkadaşlar Halimize Binlerce Kez Şükür

bizlerki sabahtan kalan ekmeğe burun kıvırıyor,onu yemem bunu yemem diye yemek seçiyoruz.Ama bilmiyoruzki biryerlerde bizim yüzüne bakmadığımız şeylerin artıklarına bile ihtiyacı olan insanlar var... Bu resimlerden sonra halimize binlerce milyonlarca kez şükretmeliyiz..... "verdiğin nimetler için sana şükürler olsun Rarabbim"

Resim

Resim

Resim
En son Uyus tarafından 13 Mar 2008 [ 16:50 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Teşekkürler Uyus.Bu konuda bende birçok paylaşımda bulundum.Fakat resim paylaşmamaya dikkat ettim beni rahatsız etti daha doğrusu başkalarınıda edecektir.İmzam dışında büyük boyutta görmek beni çok üzüyor.Eğer üzmek birşeyleri değiştirecekse -ki değiştirmiyor-kalsın ama Herkez bu fotoğrafları görmüştür lütfen resimlerin birkaçını kaldırır mısın.. bizim konuşmamız hiçbir işe yaramıyor şöyle ki toplanan yardımlar kızılayın bodrumlarında çürüyor,kayboluyor.ABD 2 milyon kişiye yardım göndermiş ama raporlara göre hala 5 milyon kişi açlık sınırında...Resimlere bakmaya dayanamadım...Kesinlikle şükretmeliyiz...

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Sana Tamamiyle Katılıyorum Prensess 2 Tanesini Kaldırıyorum Resimlerin.

Ama Ben Yinede Umutluyum Yardımlardan Yetecek Yardımın Çok Çok Altında Olsada.Herkes Kendi Derdinde İnsanlarda Umursamazlıkta Var Açıkçası.Kendi Meselelerimize Bile O Kadar Duyarsız Kalırken Bu İnsanlara Yardımımızın Dokunacağını Düşünmüyorum Ben.